15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Моливи HQ

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Молив, Faber Castell, Neon, 516200

  080110
  0.72 (USD)

  Молив, Faber Castell, Neon, 516200

  080110
  0.72 (USD)

  Pencil Fcc Influenza 12604 B517021-2Mm Red

  145282
  0.72 (USD)
  Молив со одличен квалитет.
  Наменет за пишување, цртање и скицирање
  Ергономската триаголна форма со Grip, обезбедува пишување без замор
  Еколошки лак заснован на вода
  Отпорен на кршење како резултат на секуларното сврзување (SV)
  Степен на цврстина: Б

  Pencil 120-2 Norris 2

  122300
  0.45 (USD)

  Pencil With Eraser 132 46-Hb Noir

  122280
  0.21 (USD)
  Norica® 132 46
  Молив со гума HB

  - Високо квалитетен молив
  - Цврста формула и отпорност од кршење
  - Степени на мекост и јачина на пишување: HB
  - Дебелина на графит HB: ~2 мм
  - Дрво со PEFC сертификат, од одржливи шуми

  Број на артикл: 132 46

  Pencil With Eraser 80055

  183270
  0.18 (USD)

  Pencil 130 46-Nib

  122270
  0.20 (USD) 0.21 (USD)
  Norica® 130 46
  Молив HB

  - Високо квалитетен молив
  - Цврста формула и отпорност од кршење
  - Степени на мекост и јачина на пишување: HB
  - Дебелина на графит HB: ~2 мм
  - Дрво со PEFC сертификат, од одржливи шуми

  Број на артикл: 130 46

  Молив, ХБ, Природно Дрво, Staedtler, 123 60-2

  122291
  0.32 (USD)
  STAEDTLER® 123 60-2
  Молив HB

  - Високо квалитетен молив
  - Степени на мекост и јачина на пишување: HB
  - Дрво со PEFC сертификат, од одржливи шуми

  Број на артикл: 123 60-2

  Моливи HQ

  Filter by:

  Clear All
  Min: 0.00 (USD) Max: 179.00 (USD)
  0 179
  Manufacturers