15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Налив Пера Ексклузивни

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Fountain Pen 0141 Venetia-Black With Gold

  055831
  1,937.00 ден

  Налив Перо, Pierre Cardin, Christophe, B0200100IP3, Сребрена

  236997
  2,950.00 ден
  Луксузно брендирано налив перо со исклучително висок квалитет кој ги задоволува и најпребирливите купувачи. Ова налив перо е во среберено-црна комбинација и е погодно за гравирање, па оттука е идеално за промотивни цели.
  Полнењето е во сина боја и кертриџ со стандардни димензии.
  Налив перото доаѓа спакувано во луксузна брендирана кутија од Пјер Карден, која вклучува сертификат за автентичност.

  Fountain Pen 0138 Blue

  056482
  688.00 ден

  Sunflower 0479 Solaris

  056370
  1,037.00 ден

  Fountain Pen 0142 Venetia Black With Silver

  055837
  1,937.00 ден

  Fountain Pen 5230 / 0122Pressident

  055570
  24,650.00 ден

  Fountain Pen 0075 Imege Chrome Matte Red

  055132
  962.00 ден

  Fountain Pen 0138 Si.Tem.In

  056483
  688.00 ден

  Налив Пера Ексклузивни

  Filter by:

  Clear All
  Min: 688.00 ден Max: 39,000.00 ден
  ден688 ден39000
  Manufacturers