15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Несесери Празни

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Несесер, 1 патент, Busquets, Becool 93, 19.008.09050, 23*6*8.5цм, Сина

  252802
  8,06 (USD)
  Школски несесер со 1 патент и внатрешен ластик за полесна организација на школскиот прибор. Исто така има странична рачка која служи за носење како рачна ташна. Несесерот е изработен од 600Д водоотпорен полиестер, во црна боја и дизајниран со шарени детали.
  Димензија: 23 x 6 x 8,5 цм

  Несесер, 1 патент, Busquets, Becool Dreaming, 19.008.09040, 23*6*8.5цм, Розева

  252801
  8,06 (USD)
  Школски несесер со 1 патент и внатрешен ластик за полесна организација на школскиот прибор. Исто така има странична рачка која служи за носење како рачна ташна. Несесерот е изработен од 600Д водоотпорен полиестер, во црна боја и дизајниран со шарени детали.
  Димензија: 23 x 6 x 8,5 цм

  Несесер, 1 патент, Busquets, Becool Love, 19.008.09010, 23*6*8.5цм, Сина

  252800
  8,06 (USD)
  Школски несесер со 1 патент и внатрешен ластик за полесна организација на школскиот прибор. Исто така има странична рачка која служи за носење како рачна ташна. Несесерот е изработен од 600Д водоотпорен полиестер, во црна боја и дизајниран со шарени детали.
  Димензија: 23 x 6 x 8,5 цм

  Несесер, 2 патенти, Busquets, Candy and Coquette, 18.110.08550, 21*9*5цм

  252770
  8,95 (USD)
  Школски несесер со 2 патенти за полесна организација на школскиот прибор. Има една преграда со поголем капацитет за боици и помала преграда за моливи и пенкала. Несесерот е изработен од 600Д водоотпорен полиестер, во црвена боја, дизајниран со оригинален цртеж.
  Димензија: 21 x 9 x 5 цм

  Несесер, 2 патенти, Busquets, Paradise, 18.610.09150, 21*9*5цм

  226372
  8,95 (USD)
  Школски несесер со 2 патенти за полесна организација на школскиот прибор. Несесерот е изработен од 600Д водоотпорен полиестер, во црна боја, дизајниран со шарени цветови.
  Димензија: 21 x 9 x 5 цм

  Несесер, 2 патенти, Busquets, Pretty World, 18.610.09180, 21*9*5цм

  226373
  8,95 (USD)
  Школски несесер со 2 патенти за полесна организација на школскиот прибор. Несесерот е изработен од 600Д водоотпорен полиестер, во розова боја, дизајниран со шарени детали.
  Димензија: 21 x 9 x 5 цм

  Несесер, 3 патенти, Busquets, Paradise, 18.602.09150, 21*11*5цм

  226362
  9,84 (USD)
  Школски несесер со 3 патенти за полесна организација на школскиот прибор. Несесерот е изработен од 600Д водоотпорен полиестер, во црна боја дизајниран со шарени цветови.
  Димензија: 21 x 11 x 5 цм

  Несесер, 3 патенти, Busquets, Pretty World, 18.602.09180, 21*11*5цм

  226363
  9,84 (USD)
  Школски несесер со 3 патенти за полесна организација на школскиот прибор. Несесерот е изработен од 600Д водоотпорен полиестер, во розова боја дизајниран со шарени детали.
  Димензија: 21 x 11 x 5 цм

  Несесер, Frozen, Statovac, Box2Comp, 322667, 21*10,5*6,5цм

  271671
  4,39 (USD)

  Несесер, Spider-Man, Statovac, Box2Comp, 326660, 21*10,5*6,5цм

  271670
  5,91 (USD)

  Несесер, Школски, 3 патенти, Busquets, Dreamer, 18.002.09320, 21*11*5цм

  226155
  6,26 (USD)
  Школски несесер со 3 прегради за полесна организација на школскиот прибор. Несесерот е изработен од 600Д водоотпорен полиестер, во виолетова боја, дизајниран со шарени детали.
  Димензија: 21 x 11 x 5 цм

  Несесер, Школски, 1 Патент, Centrum, Детски, 80438, 22*11*0цм, Микс

  227910
  2,95 (USD)
  Школски несесер со 1 патент.
  Дебелина 1 мм.
  Димензија: 22 x 11 цм.
  Материјал: Полиуретан

  Несесер, Pulse, 120700, 20*28*11цм, Црна

  239840
  17,72 (USD)
  Без разлика дали патувате или ви е потребен за дома, овој несесер секогаш ќе биде хит. Несесерот можете да го закачите на ѕид или полица, така што работите што ги ставате секогаш ви се при рака и на едно место. Дополнителни џебови со мрежа ќе ви помогнат да ги одржувате течностите фиксирани во секое време, за да не се истураат. Димензија: 28 х 20 х11 см.

  Несесер, Панделка, PBS, MF988346

  229990
  4,22 (USD) 5,28 (USD)

  Несесери Празни

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 0,00 (USD) Максимум: 25,00 (USD)
  0 25
  Производители