15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Ножеви Шпатули Сликарски Професионални

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Подлога за сечење, А3, Foska Shine, RT2003

  270630
  11,64 (USD)

  Шпатула, Сликарска, Сет, 1/5, Statovac, 616730, SFT092

  251040
  12,89 (USD)
  Комплет од 5 шпатули за сликање во различни големини и форми.

  Шпатула, сликарска, Daler-Rowney, Бр. 2120, 803020120

  220522
  4,39 (USD)

  Нож За Линорез 1/5 Сит

  200287
  1,58 (USD)

  Шпатула, Сликарска, бр.13, Statovac, 616713

  189123
  2,42 (USD) 2,77 (USD)
  Шпатулите се вбројуваат во повеќе наменски алат, поради нивната употреба во повеќе области. Во сликарството се користат за постигнување на релјефни текстури, а пак во вајарството се користат при изработување на скулптури.
  Големина: n⁰ 13
  Материјал: Полирана дрвена дршка и еластичен челик
  Димензија: Должина на дршка 11 цм, а должина на работниот дел 10,2 цм

  Шпатула, Сликарска, бр.6, Statovac, 616706

  189116
  2,42 (USD) 2,77 (USD)
  Шпатулите се вбројуваат во повеќе наменски алат, поради нивната употреба во повеќе области. Во сликарството се користат за постигнување на релјефни текстури, а пак во вајарството се користат при изработување на скулптури.
  Големина: n⁰ 6
  Материјал: Полирана дрвена дршка и еластичен челик
  Димензија: Должина на дршка 11 цм, а должина на работниот дел 6 цм

  Ножеви Шпатули Сликарски Професионални

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 1,00 (USD) Максимум: 13,00 (USD)
  1 13
  Производители