15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Ножици и Ножички детски

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Scissors 965 17 Nbk03 17Cm

  128100
  1.79 (USD)
  Noris® 965 17 NBK03
  Ножици 17 цм

  - Сечење со висок квалитет
  - Нерѓосувачки челик и заоблени сечила
  - Мека и ергономска зона на држење
  - Високо квалитетен и долготраен производ

  Број на артикл: 965 17 NBK03

  Scissors 965 14 Nbk02 14Cm

  128080
  1.52 (USD)

  Scissors N-90027 1/3 Flu

  059340
  7.70 (USD)
  Сет од три ножици: 13, 21 и 25 cm

  Ножици и Ножички детски

  Filter by:

  Clear All
  Min: 0.00 (USD) Max: 8.00 (USD)
  0 8
  Manufacturers