15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Острилки со кутија со гума електрични

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Електрична острилка, Tian, 8032, Розева

  270768
  9,84 (USD)
  Наострете ги моливите брзо, безбедно и без дополнителен неред!
  Новата генерација електрични острилки не само што го прават острењето брзо, туку ви овозможуваат и да заштедите! Оваа острилка работи на батерии (2*АА), и автоматски запира кога моливот е наострен.
  Освен тоа, погодна е за сите форми на моливи и боици со дијаметар 6-8мм.
  Лесно и едноставно се ракува, а иновативниот дизајн е така направен што е комплетно безбеден за деца.
  Идеален избор за уметници, студенти, професори, инженери, архитекти и модни дизајнери од сите возрасти, бидејќи го прави го цртањето, пишувањето и боењето многу полесно.

  Електрична острилка, Tian, 8032, Розева

  270768
  9,84 (USD)

  Електрична острилка, Tian, 8032, Сина

  270763
  9,84 (USD)
  Наострете ги моливите брзо, безбедно и без дополнителен неред!
  Новата генерација електрични острилки не само што го прават острењето брзо, туку ви овозможуваат и да заштедите! Оваа острилка работи на батерии (2*АА), и автоматски запира кога моливот е наострен.
  Освен тоа, погодна е за сите форми на моливи и боици со дијаметар 6-8мм.
  Лесно и едноставно се ракува, а иновативниот дизајн е така направен што е комплетно безбеден за деца.
  Идеален избор за уметници, студенти, професори, инженери, архитекти и модни дизајнери од сите возрасти, бидејќи го прави го цртањето, пишувањето и боењето многу полесно.

  Електрична острилка, Tian, 8032, Сина

  270763
  9,84 (USD)

  Острилка, На батерија, Desq, 01.00230

  256140
  21,48 (USD)

  Острилка, На батерија, Desq, 01.00230

  256140
  21,48 (USD)

  Острилка, Со 2 Отвори, Стандард И Џамбо, Во Кутија, ПВЦ, Staedtler,512 001, Сина

  122730
  4,03 (USD)
  STAEDTLER® 512 001
  Oстрилка со кутија со два отвора

  - Два отвора за различни големини на моливи
  - Отвор за стандардна големина на моливи со дијаметар ~ 8.2 мм, aгол на острење е 30°
  - Отвор за моливи и дрвени бои со дијаметар ~ 10.2 мм, агол на острење е 30°
  - Кутија во која се чуваат струготините
  - Капачето се заклучува за да се избегне ненадејно отворање

  Број на артикл: 512 001

  Острилка, ПВЦ, Со Кутија, Со 1 Отвор, Staedtler, 511 006, Повеќе Бои

  174510
  1,97 (USD)
  STAEDTLER® 511 006
  Oстрилка со кутија

  - Идеална за стандардна големина на моливи со дијаметар ~ 8.2 мм, aгол на острење е 23°
  - Кутија во која се чуваат струготините
  - Капачето се заклучува за да се избегне ненадејно отворање

  Број на артикл: 511 006

  Острилка, ПВЦ, Со 2 Отвори, Во Блистер, Staedtler, 51260F-4BK, Неон портокалова

  199669
  2,60 (USD)
  STAEDTLER® 51260F-4BK
  Oстрилка во блистер

  - Острилка во неон боја, со два отвора
  - Два отвори за големина на моливи со дијаметар од ~ 8 мм до ~ 11 мм
  - Идеална за вашите несесери
  - Капачето се заклучува за да се избегне ненадејно отворање

  Број на артикл: 51260F-4BK

  Острилка, ПВЦ, Со Кутија, Со 1 Отвор, Стандард, Staedtler, 511 001, Сина

  174513
  3,31 (USD)
  STAEDTLER® 511 001
  Oстрилка со кутија

  - Идеална за стандардна големина на моливи со дијаметар ~ 8.2 мм, aгол на острење е 23°
  - Кутија во која се чуваат струготините
  - Капачето се заклучува за да се избегне ненадејно отворање

  Број на артикл: 511 001

  Острилка, ПВЦ, Со 2 Отвори, Во Блистер, Staedtler, 512 006-37, Сина

  218353
  2,42 (USD)
  STAEDTLER® 512 006-37
  Oстрилка со кутија со два отвора

  - Два отвора за различни големини на моливи
  - Отвор за стандардна големина на моливи со дијаметар ~ 8.2 мм, aгол на острење е 30°
  - Отвор за моливи и дрвени бои со дијаметар ~ 10.2 мм, агол на острење е 30°
  - Кутија во која се чуваат струготините
  - Капачето се заклучува за да се избегне ненадејно отворање

  Број на артикл: 512 006-37

  Отрилка, ПВЦ, Со 2 Отвори, Бо Блистер, Staedtler, 51260F20BK, Неон Розева

  199668
  2,60 (USD)
  STAEDTLER® 51260F20-BK
  Oстрилка во блистер

  - Острилка во неон боја, со два отвора
  - Два отвори за големина на моливи со дијаметар од ~ 8 мм до ~ 11 мм
  - Идеална за вашите несесери
  - Капачето се заклучува за да се избегне ненадејно отворање

  Број на артикл: 51260F20-BK

  Острилки со кутија со гума електрични

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 1,00 (USD) Максимум: 22,00 (USD)
  1 22
  Производители