15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Острилки HQ

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Острилка, Tenwin, Tian camera, 8033, Розева

  295768
  550,00 ден

  Острилка, Tenwin, Tian camera, 8033, Розева

  295768
  550,00 ден

  Острилка, Tenwin, Tian Camera, 8033, Сина

  295763
  550,00 ден

  Острилка, Tenwin, Tian Camera, 8033, Сина

  295763
  550,00 ден

  Острилка, Два отвора, Faber Castell, 183910

  324910
  180,00 ден

  Острилка, Два отвора, Faber Castell, 183910

  324910
  180,00 ден

  Острилка, Со два отвори, Staedtler, Мини, 51260CBK

  284100
  115,00 ден

  Острилка, Со два отвори, Staedtler, Мини, 51260CBK

  284100
  115,00 ден

  Острилка, За Стандарден Молив, Метална, Staedtler, 510 10, Сива

  122710
  60,00 ден
  Staedtler® 510 10
  Метална острилка

  - Идеална за стандардна големина на моливи со дијаметар ~ 8.2 мм
  - Агол на острење е 23°

  Број на артикл: 510 10

  Острилка, Со 2 Отвори, Стандард И Џамбо, Метална, Staedtler, 510 20, Сива

  122720
  95,00 ден
  Staedtler® 510 20
  Метална острилка со два отвори

  - Идеална за стандардна големина на моливи со дијаметар ~ 8.2 мм, aгол на острење е 23°
  - Како и за моливи и дрвени бои со дијаметар ~ 10.2 мм, агол на острење е 30°

  Број на артикл: 510 20

  Острилки HQ

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 11,00 ден Максимум: 6.500,00 ден
  ден11 ден6500
  Производители