15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Острилки HQ

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Shaft 510 20 With Two Holes - Standard And Jumbo-Metal

  122720
  1.70 (USD)
  Staedtler® 510 20
  Метална острилка со два отвори

  - Идеална за стандардна големина на моливи со дијаметар ~ 8.2 мм, aгол на острење е 23°
  - Како и за моливи и дрвени бои со дијаметар ~ 10.2 мм, агол на острење е 30°

  Број на артикл: 510 20

  Sharpener 510 10 Pr2 Metal Color-With 1 Hole

  199650
  1.07 (USD)
  Staedtler® 510 10 PR2
  Метална острилка, микс бои

  - Идеална за стандардна големина на моливи со дијаметар ~ 8.2 мм
  - Агол на острење е 23°

  Број на артикл: 510 10 PR2

  Sharpener Metal Office - 1820024-00

  023620
  0.27 (USD)

  Holder For 4 Pencils Pencil 73031000-00

  028360
  0.90 (USD)

  Sharpener Fcc 183525 With Rubber Fish

  145255
  2.86 (USD)
  Острилка со привлечен дизајн, за сите моливи: стандарден и џамбо. Со интегрирана гума за бришење.

  Острилки HQ

  Filter by:

  Clear All
  Min: 0.00 (USD) Max: 117.00 (USD)
  0 117
  Manufacturers