15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Паричници машки

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Паричник 25-0326-0607 Машки Црн

  165911
  1,601.00 ден

  Паричник, За кредитни картици, Кожен, Piquadro, PP4822UB00R/N, 11*8*1цм, Црна

  257181
  6,450.00 ден
  Урбан машки паричник, изработен од мека италијанска кожа со 6 прегради за картички и посебен дел за монети кој се затвора со патент.
  Препознатливата функционалност на Piquadro производите во комбинација со трендовски урбан дизајн е вистинскиот одговор за компактен и совршен паричник.
  Паричникот поседува и RFID - заштита против измама.

  Паричник, Кожен, 9.5*13*1.5цм, Piquadro, PU1393AOR/N, Црна

  256811
  7,950.00 ден
  Машки паричник изработен од мека италијанска кожа со посебни прегради за документи и кредитни картички и со RFID - заштита против измама

  Паричник, Кожен, Piquadro, PU1239B2R/MO, 12,5*9,5*2цм, Кафеава

  257489
  10,950.00 ден
  Елегантен машки паричник на преклопување, изработен од висококвалитетна италијанска кожа со 7 прегради за картички и посебен дел за монети што се затвора со копче.
  Препознатливата функционалност на Piquadro производите во комбинација со прекрасен класичен дизајн е вистинскиот одговор за компактен и совршен паричник.
  Паричникот поседува и RFID - заштита против измама.

  Паричник, Кожен, Piquadro, PU1239B2R/N, 12,5*9,5*2цм, Црна

  257481
  10,950.00 ден
  Елегантен машки паричник на преклопување, изработен од висококвалитетна италијанска кожа со 7 прегради за картички и посебен дел за монети што се затвора со копче.
  Препознатливата функционалност на Piquadro производите во комбинација со прекрасен класичен дизајн е вистинскиот одговор за компактен и совршен паричник.
  Паричникот поседува и RFID - заштита против измама.

  Паричник, Кожен, Piquadro, PU1392B2R/MO, 12,5*9*3цм, Кафеава

  256899
  11,950.00 ден
  Луксузен машки паричник изработен од најквалитетна италијанска кожа.
  Паричникот има 7 прегради за картички, како и посебен оддел за докумети.
  Величенствен дизајн кој отсликува извонреден стил и самодоверба.

  Паричник, Кожен, Piquadro, PU1392B2R/N, 12,5*9*3цм, Црна

  256891
  11,950.00 ден
  Луксузен машки паричник изработен од најквалитетна италијанска кожа.
  Паричникот има 7 прегради за картички, како и посебен оддел за докумети.
  Величенствен дизајн кој отсликува извонреден стил и самодоверба.

  Паричник, Кожен, Piquadro, PU1393B2/MO, 9,5*12,5*1,5цм, Кафеава

  256909
  8,950.00 ден
  Елегантен машки паричник изработен од висококвалитетна италијанска кожа.
  Овој вертикален паричник има 9 прегради за картички и доволно простор за вашата готовина, документи итн.
  Величествен дизајн кој отсликува извонреден стил и самодоверба.

  Паричници машки

  Filter by:

  Clear All
  Min: 100.00 ден Max: 23,450.00 ден
  ден100 ден23450
  Manufacturers