15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Пенкала Пиши Бриши

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Пенкало, 0.5mm, Statovac, Trendy Animals, 116093

  278320
  1,34 (USD)

  Пенкало, 0.5mm, Statovac, Trendy Animals, 116093

  278320
  1,34 (USD)

  Пенкало, Пиши-бриши, 0,7мм, PBS, KF18624, Црна

  229971
  1,41 (USD)

  Пенкало, Гел 0.7мм, со Гума, Turbo Pen, 508-Ц, 30186, Портокалова

  126949
  1,34 (USD) 1,79 (USD)

  Пенкало, Пиши Бриши, Гел, 0.5мм, Moscato, PVC, Statovac, Mistic, 411010, Сина

  249820
  1,16 (USD)
  Гел пенкало пиши-бриши со гумена декорација и силиконска гума со која се брише мастилото и не остава траги.
  Боја на мастило: Сина
  Материјал: Пластика
  Дебелина: 0,5 мм
  Должина на пишување: 133 метри

  Пенкала Пиши Бриши

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 1,00 (USD) Максимум: 4,00 (USD)
  1 4
  Производители