15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Планери Организери Календари

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Планер, Santoro, Autumn Leaves, 975GJ02, 11.5*14.5*2цм

  246991
  13.42 (USD)
  Стилизиран годишен планер со кој ќе бидете организирани преку целата година. Со оригинален дизајн “Autumn Leaves”, овој планер е без датум со што може да го следите вашиот сопствен распоред во било кое време од годината.

  - Календар за 4 години
  - Месечни и неделни планирања
  - Страници за контакти и забелешки
  - Стикери

  Димензија: 11.5 x 14.5 x 2 цм

  Планер, Santoro, Rainbow Heaven, 975GJ01, 11.5*14.5*2цм

  246990
  13.42 (USD)
  Стилизиран годишен планер со кој ќе бидете организирани преку целата година. Со оригинален дизајн “Rainbow Heaven”, овој планер е без датум со што може да го следите вашиот сопствен распоред во било кое време од годината.

  - Календар за 4 години
  - Месечни и неделни планирања
  - Страници за контакти и забелешки
  - Стикери

  Димензија: 11.5 x 14.5 x 2 цм

  Планери Организери Календари

  Filter by:

  Clear All
  Min: 0.00 (USD) Max: 52.00 (USD)
  0 52
  Manufacturers