15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Пластелин

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Пластелин, Во Целофан, 200гр, Сет 1/10, Statovac, Neo, Crazy Fun, 115507

  218270
  1.06 (USD)
  Високо квалитетен пластелин во целофан, мек, нелеплив и лесен за обликување. Совршен за безбедна детска игра.
  Тежина 200 гр.
  10 различни бои

  Пластелин, 400гр, 4 Бои, Statovac, Junior, Play Dough, 130770

  249610
  2.86 (USD)
  Високо квалитетен пластелин, мек, нелеплив и лесен за обликување. Не е токсичен и е 100% безбеден.
  Бои: 4 бои (црвена, сина, жолта, зелена)
  Возраст: 3+

  Пластелин, Сет 4/1, 4*130гр, Staedtler, Noris®, 8134 01

  218590
  7.07 (USD)
  Noris® 8134 01
  Пластелин

  - Сет кој содржи 4 садови од 130 гр. со 4 основни бои (бела, жолта, црвена и сина)
  - Исклучително мек и чист пластелин
  - Лесно се меси и не се лепи
  - Идеален за развој на чувство за форма и боја преку играње

  Број на артикл: 8134 01

  Пластелин, За Моделирање, Сет 10/1, Staedtler, Noris®, 8420 C10

  128030
  3.58 (USD)
  Noris® 8420 C10
  Пластелин за моделирање

  - Основен пластелин за деца кој содржи 10 бои
  - Идеален за во градинка и школо
  - Ја задржува формата
  - Боите можат да се мешаат

  Број на артикл: 8420 C10

  Пластелин, 160гр, 4 Бои, Statovac, Junior, Play Dough, 130760

  249600
  1.43 (USD)
  Високо квалитетен пластелин, мек, нелеплив и лесен за обликување. Не е токсичен и е 100% безбеден.
  Бои: 4 бои (црвена, сина, жолта, зелена)
  Возраст: 3+

  Пластелин

  Filter by:

  Clear All
  Min: 0.00 (USD) Max: 17.00 (USD)
  0 17
  Manufacturers