15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Политика за приватност

  Приватноста на купувачите ни е од највисок приоритет, и се обврзуваме дека истата ќе биде заштитена во секое време. Сите информации на корисниците се строго доверливи и не се достапни на никому, освен на лицата инволвирани во вршењето на услугата.

  Официр за приватност

  Иван Веселиновски
  02 15 501
  contact [at] officeplus [dot] mk

  Информации

  За нормално функционирање на сајтот, ги зачувуваме само неопходните основни податоци од корисниците, како меил, име, презиме, телефонски број, адреса.

  Плаќање

  Податоците од Вашите платежни картички не се зачувуваат на нашите сервери, и се достапни само на payment gateway-от. Сајтот користи SSL енкрипција, која целосно ги штити податоците кои ги испраќате при плаќањето.

  Анализи

  Со цел подобрување на нашата услуга, користиме Google Analytics, Facebook Pixel, како и интерни анализи, со кои ги следиме посетените страници и купените производи.

  Колачиња

  Нашиот сајт користи колачиња само за зачувување на Вашата сесија т.е. овозможува да останете логирани при посета на страници.