15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Прочистувач На Воздух и Филтри

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Carbon Air Filter 9324101 Dx55

  077412
  3,450.00 ден

  Carbon Air Filter 9324001 For Aeromax Dx5-

  077092
  2,450.00 ден

  Air Purifier 9392801 Aheramaks Dx5 100 10M2

  130370
  15,950.00 ден

  Air Purifier 9393501 Aermax Dx55 200 20M2

  130380
  23,950.00 ден
  AeraSmart сензор за контрола на квалитет на воздухот и автоматско подесување на брзината
  4 степени на прочистување и собира 99,7% на сите честички во воздухот со гoлемина до 0,3 микрони
  За простории до 20 m2
  4 брзини
  Проток на воздух 42, 82, 121 и 221 m3 на час
  Бучава <40, <50, <60, <70 dB
  Дим.: 52 х 33 х 18 cm

  Air Purifier 9393801-640-4000-207-Aeramax Dx95 To 30M2

  077440
  29,950.00 ден
  AeraSmart сензор за контрола на квалитет на воздухот и автоматско подесување на брзината
  4 степени на прочистување и собира 99,7% на сите честички во воздухот со гoлемина до 0,3 микрони
  За простории до 30 m2
  4 брзини
  Проток на воздух 75, 141, 197 и 335 m3 на час
  Бучава <40, <50, <60, <70 dB
  Дим.: 64 х 40 х 21 cm

  Air Filter Air Filter 9287201 For Aeramax Dx95-

  077441
  4,250.00 ден

  Прочистувач На Воздух и Филтри

  Filter by:

  Clear All
  Min: 2,450.00 ден Max: 29,950.00 ден
  ден2450 ден29950
  Manufacturers