15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Пултови Попап Саемски

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Штанд Овален, Со Тркалца, H1980, Alniz, Sf88351900, 900*1980цм

  192100
  8.950,00 ден
  Димензија 97 x 45 x 48 cm, висина 198 cm
  Торба 33 х 39 cm
  Тежина 9,5 кг.
  Идеален за промоции, саеми др.

  Пултови Попап Саемски

  Производители