15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Разно уметнички производи

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Гума уметничка, За сенчење, 1,4,6,8, Staedtler, 5426-S BK4

  249920
  4,39 (USD)
  STAEDTLER® 5426-S BK4
  Уметничка гума

  - Блистер со 4 големини на гуми: 1, 4, 6, 8
  - За сенчење на јаглен, молив, креда...

  Број на артикл: 5426-S BK4

  Гума, Уметничка, Staedtler, Art Eraser®, 5427, 40*40*11цм

  144050
  0,98 (USD)
  STAEDTLER® 5427
  Уметничка гума

  - 40 x 40 x 11 мм
  - Гума за специјални намени и чистење
  - Лесно ги отстранува трагите од пастел, графит, јаглен...
  - Не замачкува
  - Мазна и мека, со висока апсорбција
  - За корекција и осветлување на цртежите од јаглен и пастел
  - Погодна за чистење на сува прашина, нечистотија, остатоци од јаглен и др.

  Број на артикл: 5427

  Разно уметнички производи

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 0,00 (USD) Максимум: 5,00 (USD)
  0 5
  Производители