15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Ранци Училишни Со Тркала

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Ранец, 2 тркала, 3 патенти, Busquets, Bestial Wolf, 18.274.05140, 30*45*20цм

  252780
  59.96 (USD)
  Школски ранец со 3 патенти, има 2 големи прегради за книги, папки, тетратки, а во едната има можност за носење на лаптоп, исто така има преден среден џеб со патент. Должината на ремените се прилагодуваат. Долниот дел на ранецот е дополнително поставен за да ја издржи тежината од содржината во ранецот. Ранецот има 2 тркала и рачка на извлекување. Надворешноста е изработена од 100% полиестер водоотпорен, а внатрешната постава од 100% полиестер. Ранецот е во црна боја и е дизајниран со цртеж од волк.
  Димензија: 30 x 45 x 20 цм

  Ранец, 2 тркала, 3 патенти, Busquets, Superup, 18.274.05170, 30*45*20цм

  252781
  59.96 (USD)
  Школски ранец со 3 патенти, има 2 големи прегради за книги, папки, тетратки, а во едната има можност за носење на лаптоп, исто така има преден среден џеб со патент. Должината на ремените се прилагодуваат. Долниот дел на ранецот е дополнително поставен за да ја издржи тежината од содржината во ранецот. Ранецот има 2 тркала и рачка на извлекување. Надворешноста е изработена од 100% полиестер водоотпорен, а внатрешната постава од 100% полиестер. Ранецот е дизајниран со сини детали.
  Димензија: 30 x 45 x 20 цм

  Ранец со тркала, Girl with Ballons, Diakakis, Must, 000579844, 34*45*20цм

  244278
  45.64 (USD)
  Ранец со тркала Girl with Ballons
  - 3 патенти
  - Зацврстени заштитни страници
  - Зајакнати рачки
  - Рефлектирачки ленти
  - Странични џебови за шише
  - Капаци за тркалата
  - Место за име и презиме
  - Димензија: 34 x 45 x 20 цм
  - Капацитет: 30 литри
  - Тежина: 1.6 кг
  - Дизајн со светки

  Ранец со тркала, 4 патенти, Football, Diakakis, Must, 000579808, 34*45*20цм

  244253
  47.44 (USD)
  Ранец со тркала Football
  - 4 патенти
  - Зацврстени заштитни страници
  - Зајакнати рачки
  - Рефлектирачки ленти
  - Странични џебови за шише
  - Капаци за тркалата
  - Место за име и презиме
  - Димензија: 34 x 45 x 20 цм
  - Капацитет: 30 литри
  - Тежина: 1.6 кг
  - 3D дизајн

  Ранец, 2 тркала, 3 патенти, Santoro, Cherry Blossom, 1042GJ01, 34*45*18цм

  243401
  129.78 (USD)
  “Cherry blossom”
  - Ранец со 2 тркала
  - Висината на рачката се прилагодува
  - Странични џебови за шишиња
  - Украсно лого
  - Светкав материјал
  - Приврзок во форма на срце
  - 3 патенти за закопчување
  - Димензија: 34 x 45 x 18 цм

  Ранец со тркала, 3 патенти, 3D Butterfly, Diakakis, Must, 000579802, 34*45*20цм

  244272
  45.64 (USD)
  Ранец со тркала 3D Butterfly
  - 3 патенти
  - Зацврстени заштитни страници
  - Зајакнати рачки
  - Рефлектирачки ленти
  - Странични џебови за шише
  - Капаци за тркалата
  - Место за име и презиме
  - Димензија: 34 x 45 x 20 цм
  - Капацитет: 30 литри
  - Тежина: 1.6 кг
  - 3D дизајн

  Ранец, 2 тркала, 2 патенти, Mitama, Dr. Trolley Girl, 63238, 35*49*23цм

  245882
  76.08 (USD)
  Динамичен, компактен и супер опремениот ранец на тркала за тинејџери кои сакаат да бидат секогаш во тренд. Меки и отпорни гумени тркала. Супер отпорна пластика и метална конструкција. Голема внатрешен преграда за задржување на потешки предмети.

  Ранец со тркала, 3 патенти, Gamer, Diakakis, Must, 000579849, 34*45*20цм, Сина

  244263
  45.64 (USD)
  Ранец со тркала Gamer
  - 3 патенти
  - Зацврстени заштитни страници
  - Зајакнати рачки
  - Рефлектирачки ленти
  - Странични џебови за шише
  - Капаци за тркалата
  - Место за име и презиме
  - Димензија: 34 x 45 x 20 цм
  - Капацитет: 30 литри
  - Тежина: 1.6 кг
  - Боја: Сина

  Ранци Училишни Со Тркала

  Filter by:

  Clear All
  Min: 17.00 (USD) Max: 152.00 (USD)
  17 152
  Manufacturers