15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Ролери Ексклузивни

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Roller B0300500Ip3 Pierre Cardin-Didier

  207280
  2,450.00 ден
  Елегантен ролер од Пјер Карден во црно-сребрена боја, со метално тело, врв и клип. Ергономски дизајн комбиниран со највисок квалитет, елеганција и класа.
  Опремен е со рефил во сина боја и врв од 0,6 мм, како и дополнителен рефил во црна боја.
  Ролерот доаѓа спакуван во луксузна кутија за подароци од Пјер Карден, која вклучува сертификат за автентичност.

  Roller B0300301Ip3 Pierre Cardin-Laurence Gunmetal

  207341
  2,650.00 ден
  Луксузен ролер од Пјер Карден во бронзена боја, со врвна изработка и мајсторски спој на модерното и практичното каков што може да направи само неповторливиот моден гуру Пјер Карден.
  Ролерот доаѓа со полнење со сино мастило и е спакуван во луксузна кутија за подароци од Пјер Карден, која вклучува сертификат за автентичност.

  Roller B0300300Ip3 Pierre Cardin-Laurence Silver

  207347
  2,650.00 ден
  Луксузен ролер од Пјер Карден во сребрена боја, со врвна изработка и мајсторски спој на модерното и практичното каков што може да направи само неповторливиот моден гуру Пјер Карден.
  Ролерот доаѓа со полнење со сино мастило и е спакуван во луксузна кутија за подароци од Пјер Карден, која вклучува сертификат за автентичност.

  Ролер, Parker, IM, PIM1931663, Сива

  203239
  2,550.00 ден

  Roller B0300400Ip3 Pierre Cardin-Christophe

  207320
  2,750.00 ден
  Луксузен ролер со исклучителен висок квалитет кој ги задоволува и најпребирливите купувачи. Овој ролер е во среберено-црна комбинација и е погоден за гравирање, па оттука е идеален за промотивни цели.
  Ролерот доаѓа во полнење со сино мастило, но и дополнителен кертриџ во црна боја.
  Бидејќи е идеален за подарок, ролерот е спакуван во луксузна брендирана кутија од Пјер Карден, која вклучува сертификат за автентичност.

  Ролери Ексклузивни

  Filter by:

  Clear All
  Min: 490.00 ден Max: 23,500.00 ден
  ден490 ден23500
  Manufacturers