15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Ролери Ексклузивни

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Налив перо , M, Parker, Vector FP XL, PV2159744, Црна

  298531
  1.850,00 ден

  Ролер , FL, Parker, IM, PIM2172945, Портокалова

  338879
  2.950,00 ден

  Ролер , Parker, IM, pim21772955, Сребрена

  338946
  3.250,00 ден

  Ролер , Pierre Cardin, Renee , Gunmetal, B0300201IP3, Црна

  330360
  2.450,00 ден

  Ролер , М, Parker, IM, PIM2127743, Црна

  338831
  2.950,00 ден

  Ролер ,Parkeр, pg2181996 , Црна

  339041
  13.500,00 ден

  Ролер, BT, Parker, IM, PIM1975588, Црна

  338771
  4.950,00 ден

  Ролер, F, Parker, pg2182007, Црна

  339051
  14.500,00 ден

  Ролер, Parker, CT HD, PIM1975575

  338750
  2.650,00 ден

  Ролер, Parker, GT , PIM1975576, Црна

  338761
  2.750,00 ден

  Ролер, Parker, IM, PIM2172860, Сина

  338853
  2.950,00 ден

  Ролер, Pierre Cardin, RENEE Silver, B0300200IP3, Црна

  330350
  2.450,00 ден

  Ролер, Pierre Cardin, Didier, B0300500IP3

  207280
  2.450,00 ден
  Елегантен ролер од Пјер Карден во црно-сребрена боја, со метално тело, врв и клип. Ергономски дизајн комбиниран со највисок квалитет, елеганција и класа.
  Опремен е со рефил во сина боја и врв од 0,6 мм, како и дополнителен рефил во црна боја.
  Ролерот доаѓа спакуван во луксузна кутија за подароци од Пјер Карден, која вклучува сертификат за автентичност.

  Ролер, Pierre Cardin, Laurence, B0300301IP3, Бронзена

  207341
  2.650,00 ден
  Луксузен ролер од Пјер Карден во бронзена боја, со врвна изработка и мајсторски спој на модерното и практичното каков што може да направи само неповторливиот моден гуру Пјер Карден.
  Ролерот доаѓа со полнење со сино мастило и е спакуван во луксузна кутија за подароци од Пјер Карден, која вклучува сертификат за автентичност.

  Ролер, F, Parker, Jotter, PJ2089230, Црна

  237831
  1.350,00 ден

  Ролер, F, Parker, IM, PIM1931660, Црна

  224421
  5.500,00 ден

  Ролери Ексклузивни

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 900,00 ден Максимум: 23.500,00 ден
  ден900 ден23500
  Производители