15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Селотејп канцелариски и магацински

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Селотејп со држач, 19mm x 33m, PBS, KF27009, Транспарент

  259050
  90.00 ден
  Транспарентна, универзална лента за канцеларија.
  Скоро невидлив по лепењето.
  Изработени од полипропилен.
  Диспензер со гилотина за лесно прекинување.
  Ширина: 19мм
  Должина: 33м
  Разни бои

  Селотејп, 15*33, Milenijum, 09/014

  260390
  12.00 ден

  Adhesive Tape 48Mm * 50M-Bust-Transparent

  031276
  49.00 ден

  Tape 15Mm * 30M Crystal Translucent

  031312
  12.00 ден

  Tape 48Mm * 66M Bust-Transparent Crystal

  031278
  60.00 ден

  Tape 50 * 66 58570-00000-00 Ts-Transparent

  138116
  66.00 ден

  Tape 48Mm * 50M-Bust-Brown Brown

  031275
  45.00 ден

  Tape 15Mm * 33M 1313300-01 Office

  031311
  20.00 ден

  Tape 15Mm * 30M Translucent - Easily Tacky

  031313
  15.00 ден

  Tape 15Mm * 10M 1311000-01 Office Point

  031300
  12.00 ден

  Adhesive Tape 19 * 33- Nook 19336 1/1

  047376
  25.00 ден

  Tape 50 * 48 58572-00000-00 Ts Transparent

  138126
  65.00 ден

  Tape 15 * 33 Hilzna F-7.5Cm

  031530
  11.00 ден

  Селотејп канцелариски и магацински

  Filter by:

  Clear All
  Min: 10.00 ден Max: 165.00 ден
  ден10 ден165
  Manufacturers