15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Сетови Ексклузивни

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  СЕТ, Пенкало и нотес, Parker, Jotter, PJ2073804

  237820
  22,38 (USD)

  Сет кутија за визит карти и ролер, Pierre Cardin, Concorde, B3500700IP3, Црна

  234431
  47,44 (USD)
  Овој брендиран сет содржи модерен и елегантен ролер и кутија за визит картички. Ролерот е комбинација на алуминиумско тело и нелизгачка површина на „мек допир“, како и сребрени детали и гумен завршеток на едниот крај, па може да се користи и како допирно пенкало за таблети или смартфони. Има врв 0,5 мм, пишува во сина боја. Кутијата за визит картички е изработена од не'рѓосувачки челик и полиуретански завршен слој што ја прави исклучително мека и пријатна на допир. Секој сет доаѓа спакуван во луксузна кутија за подароци од Пјер Карден, која вклучува сертификат за автентичност.

  Сет нотес А5 и пенкало, Pierre Cardin, Capucine, B3500400IP3, Црна

  234541
  43,86 (USD)
  Овој брендиран сет вклучува нотес А5 и прекрасен метален ролер/пенкало. Кориците на нотесот се изработени од мек полиуретан што го прават исклучително мек и пријатен на допир. Внатрешноста, пак е составена од 224 обложени страници од 80-грамска квалитетна хартија. Ролерот има врв од 0,5 мм и е пишува во црна боја, а од другата страна има гумен завршеток што го прави погоден за употреба на екран на мобилен телефон или таблет. Секој сет доаѓа спакуван во луксузна кутија за подароци од Пјер Карден, која вклучува сертификат за автентичност.

  Сет, Пенкало, Привезок, Кутија, Tops, 0407778

  088550
  13,77 (USD)

  Сенатор Ет 150 Футрола За 2 Пенкала

  055090
  11,10 (USD)

  Сет 19982152 Пенкало+Прив+

  100601
  38,97 (USD)

  Сет 19982150 Пенкало+Прив

  100600
  38,97 (USD)

  Пенкало Pierre Cardin-со Сваровски кристал ,црна во кутија

  220331
  52,80 (USD)
  Луксузно брендирано пенкало со автентичен и препознатлив дизајн на Пјер Карден украсен со сваровски кристали за супериорно искуство и гламурозен впечаток.
  Ова пенкало е спакувано во луксузна кутија за подароци, која вклучува сертификат за автентичност.

  Сет 10613300 Пенкало и Паричник

  100790
  28,32 (USD) 35,41 (USD)

  Сетови Ексклузивни

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 8,00 (USD) Максимум: 447,00 (USD)
  8 447
  Производители