15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Сетови Ексклузивни

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Сет кутија за визит карти и ролер, Pierre Cardin, Concorde, B3500700IP3, Црна

  234431
  47.44 (USD)
  Овој брендиран сет содржи модерен и елегантен ролер и кутија за визит картички. Ролерот е комбинација на алуминиумско тело и нелизгачка површина на „мек допир“, како и сребрени детали и гумен завршеток на едниот крај, па може да се користи и како допирно пенкало за таблети или смартфони. Има врв 0,5 мм, пишува во сина боја. Кутијата за визит картички е изработена од не'рѓосувачки челик и полиуретански завршен слој што ја прави исклучително мека и пријатна на допир. Секој сет доаѓа спакуван во луксузна кутија за подароци од Пјер Карден, која вклучува сертификат за автентичност.

  Сет нотес А5 и пенкало, Pierre Cardin, Capucine, B3500400IP3, Црна

  234541
  43.86 (USD)
  Овој брендиран сет вклучува нотес А5 и прекрасен метален ролер/пенкало. Кориците на нотесот се изработени од мек полиуретан што го прават исклучително мек и пријатен на допир. Внатрешноста, пак е составена од 224 обложени страници од 80-грамска квалитетна хартија. Ролерот има врв од 0,5 мм и е пишува во црна боја, а од другата страна има гумен завршеток што го прави погоден за употреба на екран на мобилен телефон или таблет. Секој сет доаѓа спакуван во луксузна кутија за подароци од Пјер Карден, која вклучува сертификат за автентичност.

  Set 0407778 Foam Pvc Cot

  088550
  13.77 (USD)

  Senator Box 150 Pcs For 2 Pens

  055090
  11.10 (USD)

  Сет 19982152 Пенкало+Прив+

  100601
  38.97 (USD) 77.95 (USD)

  Сет 19982150 Пенкало+Прив

  100600
  38.97 (USD) 77.95 (USD)

  Сетови Ексклузивни

  Filter by:

  Clear All
  Min: 3.00 (USD) Max: 447.00 (USD)
  3 447
  Manufacturers