15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Скалпели Професионални и Ножеви

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Snap Off Cutter Led-078845-Pro With 5 Knives

  162895
  15.22 (USD)
  Изработен од висококвалитетен "SK5" јаглероден челик.
  Три степени на извлекување: 9, 15 и 25 mm

  Snap Off Cutter Test-078850-Plus Plus 5 Knives

  162890
  15.22 (USD)
  Изработен од висококвалитетен "SK5" јаглероден челик.
  Ножот автоматски се вовлекува во рачката доколку дојде до лизгање на скалпелот при сечење
  Со 5 резервни ножеви

  Snap Off Cutter 0787018 Professional 2 In 1 -18Mm Knife

  205140
  10.65 (USD)
  Користи нож 18 mm
  Изработен од висококвалитетен "SK5" јаглероден челик.
  Ножот автоматски се вовлекува во рачката доколку дојде до лизгање на скалпелот при сечење

  Snap Off Cutter 0787009 Professional 2 In 1 -9Mm Knife

  205130
  5.64 (USD)
  Користи мал нож 9 mm
  Изработен од висококвалитетен "SK5" јаглероден челик.
  Ножот автоматски се вовлекува во рачката доколку дојде до лизгање на скалпелот при сечење

  Нож За Скалпел, Wedo, 07880

  128871
  2.77 (USD)

  Скалпели Професионални и Ножеви

  Filter by:

  Clear All
  Min: 1.00 (USD) Max: 16.00 (USD)
  1 16
  Manufacturers