15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Сликовници Со Налепници

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Сликовница со стикери, Облеки од целиот свет , А4

  270860
  130,00 ден
  Едукативно - забавна сликовница со стикери кои можат да се користат повеќепати. Приказни од целиот свет за традиционалните прослави, настани и облеки.
  Уникатна можност да се нурне во богатиот фолклор на многу земји, да се надополни знаењето, но и да се ужива во дизајнирањето на најубавите облеки кои традиционално ќе ги облечат твоите нови другарчиња за нивните најважни празници.

  Сликовници Со Налепници

  Производители