15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Сликовници Со Налепници

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Сликовница со стикери, Облеки од целиот свет , А4

  270860
  130.00 ден
  Едукативно - забавна сликовница со стикери кои можат да се користат повеќепати. Приказни од целиот свет за традиционалните прослави, настани и облеки.
  Уникатна можност да се нурне во богатиот фолклор на многу земји, да се надополни знаењето, но и да се ужива во дизајнирањето на најубавите облеки кои традиционално ќе ги облечат твоите нови другарчиња за нивните најважни празници.

  Сликовници Со Налепници

  Manufacturers