15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Столови Менаџерски Со Тркалца

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Стол Wau Surface,609BMBG62VB,Штоф BL417 Slategrey,B-NW41 Charcoal,Мрежа наслон,

  271220
  579,06 (USD)
  Концептот на примена на материјалите за спортска опрема во канцелариски мебел е револуционерно. Како и многу врвната спортска опрема, WAU столовите имаат одлична ергономија и трендовски стилови за да ви овозможат најдобри перформанси во работата.

  Стол, Apollo, 908PSHA72N2 Штоф BL417Slategrey,БЕЛА конст, Пвц звезда,Меха 1 рач

  271236
  303,40 (USD)
  Едноставен, модерен и елегантен, столот Аполо го прави вашето работно место многу попријатно. Широката површини за седење ве прави да се чувствувате слободно и опуштено.

  Стол, Koжен, Фиксни рачки, Раконаслон фиксен, Алуминиумска звезда, CH-010 A

  090611
  331,15 (USD) 375,90 (USD)
  Моноблок конструкција црна,
  Мултиблок механизам со 2 рачки алуминиумски обложени со еко кожа.
  Големина на производ : 54 X 57 X 117-123cm
  Фиксни рачки и раконаслон
  Алуминиумска звезда
  Тежина на столот: 20.6 kg
  Прилагодлив по висина, вртлив
  Носивост до 120 кг.

  Стол, WAU 609WMBM62VG,Еластомер со звезда алу силвер, Бела конст. MANGO-TPE

  253710
  579,06 (USD)
  Концептот на примена на материјалите за спортска опрема во канцелариски мебел е револуционерно. Како и многу врвната спортска опрема, WAU столовите имаат одлична ергономија и трендовски стилови за да ви овозможат најдобри перформанси во работата.
  Звезда алуминиум силвер, со бела конструкција, наслон и седло портокалови.

  Стол, Аполо,909B КТA 72N2B,Алу звезда со црна конс. црн штоф, BL418 Black

  253700
  482,40 (USD)
  Аполо канцеларискиот стол внесува стил и елеганција во вашиот работен простор благодарение на ексклузивниот дизајн со заоблен профил и закривени сјајни потпирачи за раце.
  Неговиот минималистички и луксузен изглед располага со широка површина за седење овозможувајќи оптимална положба на вашето тело и задоволство дури и при долготрајно седење.
  Столот располага и со вграден механизам за нишање, како и можност за фиксирање во саканата позиција со што добивате ергономски стол за неповторливо чувство на комфор и удобност.

  Стол, Аполо,909PDA72N2W, Алу звезда со бела конст. сив штоф, BL416 Snowy

  253707
  482,40 (USD)
  Аполо канцеларискиот стол внесува стил и елеганција во вашиот работен простор благодарение на ексклузивниот дизајн со заоблен профил и закривени сјајни потпирачи за раце.
  Неговиот минималистички и луксузен изглед располага со широка површина за седење овозможувајќи оптимална положба на вашето тело и задоволство дури и при долготрајно седење.
  Столот располага и со вграден механизам за нишање, како и можност за фиксирање во саканата позиција со што добивате ергономски стол за неповторливо чувство на комфор и удобност.

  Стол, Мрежаст црн наслон со наслон за глава, Седиште мрежа црна, CH-233 A-QW

  039331
  356,21 (USD) 411,70 (USD)
  Стол со мрежаст црн наслон со наслон за глава, и седиште од мрежа со црна боја.
  Прилагодлив потпирач на глава.
  Функција на потпирачот за грб (заклучување на 3 степени на пренос)
  Силна лумбална поддршка.
  Продолжување на седиштето (прилагодливо)
  3D потпирач за раце.
  Носивост до 120 кг.

  Стол, Мрежаст црн наслон со наслон за глава, Седиште црн штоф, CH-202 A

  043141
  349,05 (USD) 408,12 (USD)
  Столот има цврста основа изработена од полиран алуминиум, 4Д потпирачи за раце кои се прилагодуваат во неколку насоки и меко и удобно седиште на лизгање.
  Столот е опремен со механизам, кој ви овозможува да се заклучи на неколку позиции. Тој е сигурен, удобен, има претставителен изглед и дефинитивно ќе ја украси вашата канцеларија. Потпирачите за раце се изработени од пластика.
  Седлото е од ткаенина што дише, а задниот дел е изработен од полимерна мрежа, која го поддржува грбот и ја задржува формата за многу години на употреба.
  Подесување на седало по длабочина
  Телескопски раконаслон 3Д
  Мултиблок со 2 рачки заклучување во 3 позиции
  Алуминиумска звезда со тврди тркалца 60 мм дијаметар
  Длабочина на седиштето 51 см
  Ширина на седиштето 50 см
  Висина на грбот 78 см
  Длабочина на столот 60 см
  Ширина на столот 68 см
  Висина од под до седиште 44-52 см
  Висина на столот 119-127 см
  Носивост до 120 кг

  Стол, Мрежаст црн наслон со наслон за глава, Седиште црн штоф, CH-226 A

  212151
  205,85 (USD) 229,12 (USD)
  Стол со мрежаст црн наслон со наслон за глава и седиште од црн штоф.
  Телескопски раконаслон .
  3Д Механизам Тилт со 1 рачка заклучување во 3 позиции .
  Звезда црна со тврди тркалца 60мм во дијаметар.
  Димензија на столот 65 х 68 х 117-130 см.
  Тежина 17,58 кг.

  Стол,Apollo, 908BSHA72N2 Штоф BL417 Slategrey, ЦРНА конст, Пвц звезда,Мех 1 рач

  271231
  303,40 (USD)
  Едноставен, модерен и елегантен, столот Аполо го прави вашето работно место многу попријатно. Широката површини за седење ве прави да се чувствувате слободно и опуштено.

  Стол,Wau 709BMBG65VG,Сурфејс со порток. штоф и наслон црн мрежаст,S-BL405

  253711
  446,60 (USD)
  Концептот на примена на материјалите за спортска опрема во канцелариски мебел е револуционерно. Како и многу врвната спортска опрема, WAU столовите имаат одлична ергономија и трендовски стилови за да ви овозможат најдобри перформанси во работата.
  Стол со портокалов штоф и црн мрежест наслон и црна звезда.

  Стол,Wau 709WMBG65VB,Сурфејс со црн штоф и наслон црн мрежаст,S-BL418/NW41

  253712
  446,60 (USD)
  Благодарение на неговиот ергономски дизајн со широк простор за седење, на овој стол можете да седите долго време без болки во грбот. Овој висококвалитетен и модерен стол ќе ви даде ново лице на вашата канцеларија.

  Стол,Wau Elastomer, 609WMBG62VG -Grey-TPE, Бела конст, Алум звезда силвер

  253717
  579,06 (USD)
  Концептот на примена на материјалите за спортска опрема во канцелариски мебел е револуционерно. Како и многу врвната спортска опрема, WAU столовите имаат одлична ергономија и трендовски стилови за да ви овозможат најдобри перформанси во работата.

  Стол,Wau surface, 609BMBG62VB/BL417 Slategrey,конст.црна Алум звезда црна

  271221
  579,06 (USD)
  Концептот на примена на материјалите за спортска опрема во канцелариски мебел е револуционерно. Како и многу врвната спортска опрема, WAU столовите имаат одлична ергономија и трендовски стилови за да ви овозможат најдобри перформанси во работата.

  Стол,Wau Surface,609WMBG62VG,BL417 Slategrey,B-NW41 Charcoa Мрежа наслон,

  271227
  579,06 (USD)
  Концептот на примена на материјалите за спортска опрема во канцелариски мебел е револуционерно. Како и многу врвната спортска опрема, WAU столовите имаат одлична ергономија и трендовски стилови за да ви овозможат најдобри перформанси во работата.

  Столови Менаџерски Со Тркалца

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 94,00 (USD) Максимум: 708,00 (USD)
  94 708
  Производители