15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Столови Работни Со Тркалца

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Стол Smart White TS02 GTP27 штоф крем

  038969
  5,990.00 ден 6,068.00 ден

  Стол Престиж GTP Вртлив+Раконаслони -Виолетов

  092888
  3,900.00 ден 5,192.00 ден
  - Квалитетен ергономски стол за удобна употреба.
  - Висинско подесување на седиштето.
  - Висинско и аголно подесување на наслонот.
  - Регулирање на аголот на наслон и фиксирање во одредена положба.
  - Седиштето и наслонот се обложени со квалитетен и отпорен мебел штоф.
  - Фиксни наслони за раце со можност за отстранување.
  - Носивост : 100 кг.

  Стол Престиж GTP Вртлив+Раконаслони -зелен

  052364
  3,900.00 ден 5,192.00 ден
  - Квалитетен ергономски стол за удобна употреба.
  - Висинско подесување на седиштето.
  - Висинско и аголно подесување на наслонот.
  - Регулирање на аголот на наслон и фиксирање во одредена положба.
  - Седиштето и наслонот се обложени со квалитетен и отпорен мебел штоф.
  - Фиксни наслони за раце со можност за отстранување.
  - Носивост : 100 кг.

  Стол, Мрежаст сив наслон со наслон за глава, Седиште сив штоф, CH-220 A-HS

  253751
  8,300.00 ден 9,500.00 ден
  Столот има модерен дизајн и совршено ќе го надополни вашиот хај-тек ентериер во канцеларијата.
  Се какактеризира со висока јачина и лесна конструкција. Има стилски и удобни сиви неприлагодливи потпирачи за раце во форма на Т.
  Има механизам за лулање со фиксација во работната положба, подлога за потпирање за грб - мрежа.
  Седиштето е изработено од ткаенина што може да дише, отпорна на абење.
  Високо квалитетна изработка, сигурност, практичност.
  Раконаслон фиксен
  Звезда хромирана со тркалца 60мм дијаметар
  Механизам тилт со 1 рачка

  Стол, Мрежаст сив наслон, Седиште со СИВ штоф, Фиксни рачки, Пвц звезда,CH-180 B

  222737
  6,400.00 ден 6,990.00 ден
  Стол со мрежаст сив наслон, и седиште со СИВ штоф.
  Мрежата и ткаенината се отпорни на абење и му овозможуваат на телото да „дише“, што го прави седиштето многу удобно.
  Телото на столот е изработено од издржлива пластика
  Потпирачите за раце се фиксни и се од квалитетна цврста пластика
  Механизам за замав со можност за фиксирање во работна позиција
  Звездата од пвц механизам
  Тилт со една рачка со заклучување во 1 позиција
  Дијаметар на тркалца – 50 мм
  Tежина на столот: 12,42 кг
  Носивост до 120 кг.

  Стол, Мрежаст црн наслон со наслон за глава, Седиште црн штоф, CH-302 A

  185131
  11,300.00 ден 12,500.00 ден
  Телескопски раконаслон 2Д Механизам
  Тилт со една рачка заклучување во 3 позиции
  Звезда црна со тврди тркалца 60мм дијаметар
  Димензии (мм): Должина: 630мм, Ширина: 550мм Висина: 1145-1245 мм
  Материјал: мрежа, најлон
  Ергономски дизајн на половината
  Заклучување во три степени на пренос
  Носивост 120 кг

  Стол, Мрежаст црн наслон, Седиште црн штоф, Фиксни рачки, Пвц звезда, CH-180 B

  222731
  6,400.00 ден 6,990.00 ден
  Стол со мрежаст црн наслон, и седиште од црн штоф
  Мрежата и ткаенината се отпорни на абење и му овозможуваат на телото да „дише“, што го прави седиштето многу удобно.
  Телото на столот е изработено од издржлива пластика
  Потпирачите за раце се фиксни и се од квалитетна цврста пластика
  Механизам за замав со можност за фиксирање во работна позиција
  Звездата од пвц механизам
  Тилт со една рачка со заклучување во 1 позиција
  Дијаметар на тркалца – 50 мм
  Tежина на столот: 12,42 кг
  Носивост до 120 кг.

  Стол, Седиште ЗЕЛЕН штоф, Мрежа СИВ наслон, Фиксни рачки, Пвц звезда, CH-220 B

  149864
  6,900.00 ден 7,100.00 ден
  Столот CH-220 B има лесна конструкција и голема издржливост. Се одликува со стилски и удобни неприлагодливи потпирачи за раце во форма на Т. Столот има механизам за лулање со фиксирање во работната положба, подлога за потпирач за грб – мрежа, седиштето е изработено од ткаенина што не поти, отпорна на абење.
  Овој стол се одликува со високо квалитетна изработка, сигурност и практичност.
  Израбoтен е по високи ергономски стандарди.

  Стол, Седиште СИВ штоф, Мрежа ЦРН наслон, Фиксни рачки, Пвц звезда, CH-220 B

  149861
  6,900.00 ден 7,100.00 ден
  Звезда од пвц
  Механизам тилт со една рачка заклучување во 1 позиција
  Црни тврди тркалца 50мм
  Димензија 640 х 680 х 950-1050мм
  Mеханизам за контрола на навалување на средниот дел на грбот
  Носивост до 120 кг.

  Стол, Седиште СИВ штоф,Мрежа СИВ наслон,Фиксни рачки,Пвц звезда,CH-220 B/сив-сив

  149867
  6,900.00 ден 7,100.00 ден
  Столот CH-220 B има лесна конструкција и голема издржливост. Се одликува со стилски и удобни неприлагодливи потпирачи за раце во форма на Т. Столот има механизам за лулање со фиксирање во работната положба, подлога за потпирач за грб – мрежа, седиштето е изработено од ткаенина што не поти, отпорна на абење.
  Овој стол се одликува со високо квалитетна изработка, сигурност и практичност.
  Израбoтен е по високи ергономски стандарди.

  Стол, Седиште СИН штоф, Мрежа СИВ наслон, Фиксни рачки, Пвц звезда, CH-220 B

  149863
  6,900.00 ден 7,100.00 ден
  Столот CH-220 B има лесна конструкција и голема издржливост. Се одликува со стилски и удобни неприлагодливи потпирачи за раце во форма на Т. Столот има механизам за лулање со фиксирање во работната положба, подлога за потпирач за грб – мрежа, седиштето е изработено од ткаенина што не поти, отпорна на абење.
  Овој стол се одликува со високо квалитетна изработка, сигурност и практичност.
  Израбoтен е по високи ергономски стандарди.

  Стол, Седиште ЦРН штоф, Мрежа ЦРН наслон, Фиксни рачки, Пвц звезда, CH-145B-LP

  090641
  6,500.00 ден 6,800.00 ден
  Овој стол се одликува со високо квалитетна изработка, сигурност и практичност.
  Израбтен е по високи ергономски стандарди.

  Стол,NF-511 Штоф црн со пвц раконас фиксен, Пвц звезда и тилт мех со 1 рачка,

  253730
  5,400.00 ден 6,950.00 ден
  Канцелариски стол со анатомски дизајн за беспрекорна лумбална поддршка и поголема удобност и комфор на вашето работно место.
  Столот е изработен од висококвалитетен штоф со релакс механизам за дополнителна удобност и задоволство при користењето. „Паметниот“ дизајн овозможува и синхронизиран наклон согласно замавот и тежината на корисникот со што се елиминирани секакви ризици.

  Стол,Мрежаст црн наслон и наслон за глава,Седиш.црн штоф,Фикс рачки,CH-180 A

  222730
  7,950.00 ден 8,950.00 ден
  Звезда од Пвц црна боја
  Црни тврди тркалца 50мм дијаметар
  Тилт со една рачка заклучување во 1 позиција
  Фиксен раконаслон
  Ткаенината е отпорна на абење и на телото му овозможува да „дише“, правејќи го седиштето многу удобно
  Телото е изработено од издржлива пластика
  Потпирач за глава прилагодлив за висина
  Механизам за замав со можност за фиксирање во работна позиција
  Амортизер со гас, DIN 4550
  Макс. оптоварување 120 кг
  Ширина на седиштето 49 см
  Длабочина на седиштето 48 см
  Висина на грбот 73 см
  Ширина на столот 58 см
  Длабочина на столот 56 см
  Висина на столот, мин 112 см, макс 121 см
  Висина од под до седиште, мин 38 см, макс 47 см

  Столови Работни Со Тркалца

  Filter by:

  Clear All
  Min: 2,680.00 ден Max: 23,700.00 ден
  ден2680 ден23700
  Manufacturers