15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Табли Бели Магнетни со Алуминиумска Рамка

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Постоље За Бела Табла 120x200 , 06449403,SJ 555

  330680
  3.450,00 ден

  Постоље За Бела Табла 120x240,888

  330690
  6.950,00 ден

  Табла, Магнетна, 120*90цм, Огласна, Со врата, 2X3, GS2129 GTO

  121341
  12.950,00 ден
  За внатрешна монтажа со клуч
  Може да се монтира хоризонтално и вертикално
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 90 х 120 cm

  Табла INT-606 White Board Magnetic 120*200 Со Ал.Рамка Ѕидна

  177770
  9.450,00 ден
  Магнетна бела табла со алуминиумска рамка. Се монтира на ѕид.
  Димензија: 120 x 200 см

  Табла, Магнетна+маркер, Алуминиумска рамка, 30*40цм, Desq, 4201

  162250
  900,00 ден
  Бела табла со алуминиумска рамка и 1 маркер со бришач на капачето
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 30 х 40 cm

  Табла магнетна, 120*180, метална рамка, Noki, INT-605

  177760
  8.450,00 ден
  Магнетна бела табла со алуминиумска рамка. Се монтира на ѕид.
  Димензија: 120 x 180 см

  Табла магнетна, 45*60, метална рамка, Noki, INT-600

  083090
  1.300,00 ден
  Магнетна бела табла со алуминиумска рамка. Димензија: 45 x 60 см

  Табла 4211 Магнетна 35*35

  162260
  1.050,00 ден
  Бела табла без рамка и 1 маркер со бришач на капачето
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 35 х 35 cm

  Табли Бели Магнетни со Алуминиумска Рамка

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 900,00 ден Максимум: 12.950,00 ден
  ден900 ден12950
  Производители