15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Табли Бели Магнетни со Дрвена Рамка

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Dashboard "Ts128 / C" Magnetic 120 * 80 TS128 / C Oz Border with Wooden frame-Ts128 / C Oz

  146220
  34.90 (USD)
  Бела табла со дрвена рамка со 3 магнети и маркер
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 80 х 120 cm

  Magnetic Whiteboard 80 * 60 Ts86 / Cm With Wall With Wooden Frame-Ts86 / C Oz

  146210
  20.58 (USD)
  Бела табла со дрвена рамка со 3 магнети и маркер
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 60 х 80 cm

  Табли Бели Магнетни со Дрвена Рамка

  Filter by:

  Clear All
  Min: 20.00 (USD) Max: 35.00 (USD)
  20 35
  Manufacturers