15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Табли Интерактивни

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Сталак за интерактивна табла

  121652
  26.500,00 ден
  Можност за прилагодување на три висини.
  Рачката од сталакот може да се свитка до 90˚ за полесен транспорт.
  Прилагодување на растојанието на проекторот од таблата во опсег од 86 - 120 cm.
  Материјал: челик во црна боја, полусјајна

  Табли Интерактивни

  Производители