15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Табли Револвинг Бели Магнетни

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Табла магнетна, 120*200, метална рамка, двострана со ногарки, Noki, INT-613

  177773
  14,450.00 ден
  Бела табла со тркалца, магнетна и механизми за прикачување на хартија
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Полица за маркери и бришач
  Дим. 120 х 200 cm

  Табла магнетна со ногарки, 90*120, метална рамка, INT-611

  177772
  8,950.00 ден
  Бела табла со тркалца, магнетна и механизми за прикачување на хартија
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Полица за маркери и бришач
  Дим. 90 х 120 cm

  White Board Int-610 Magnetik 80 * 120- Vrt.360 With Al.Frame With Legs

  177790
  9,950.00 ден
  Бела табла со тркалца, магнетна и механизми за прикачување на хартија
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Полица за маркери и бришач
  Дим. 80 х 120 cm

  Board Double Sided Tok1710 Ukf 170 * 100Cm On Wheels

  169730
  19,950.00 ден 24,530.00 ден
  Зелена лакирана табла со тркалца, магнетна и механизми за прикачување на хартија
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Полица за маркери и бришач
  Дим. 100 х 170 cm

  Табли Револвинг Бели Магнетни

  Filter by:

  Clear All
  Min: 8,950.00 ден Max: 19,950.00 ден
  ден8950 ден19950
  Manufacturers