15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Табли Стаклени Магнетни

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Табла 4264.01 Магнетна Стаклена 90X120 Цм бела

  163066
  12.950,00 ден

  Табла 4250.01- 35*35 -Стаклена- Магнетна-бела

  196966
  850,00 ден
  Табла со маркер и магнети
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 35 х 35 cm

  Табла 4250.03-35*35 -Стаклена- Магнетна пинк

  196968
  850,00 ден
  Табла со маркер и магнети
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 35 х 35 cm

  Табла 4250.08-35*35 -Стаклена- Магнетна сива

  196967
  850,00 ден
  Табла со маркер и магнети
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 35 х 35 cm

  Табла 4251 40*60см Стаклена- Магнетна Бела

  120420
  1.600,00 ден
  Табла со маркер и магнети
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 40 х 60 cm

  Табла 4252-01-45*45Стаклена-Магнетн Бела

  120446
  1.450,00 ден
  Табла со маркер и магнети
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 45 х 45 cm

  Табла 4252-02-45*45Стаклена-Магнетн Оранж

  120449
  1.450,00 ден
  Табла со маркер и магнети
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 45 х 45 cm

  Табла 4252-03 45*45 Стаклена-Магнетна Црвена

  120442
  1.450,00 ден
  Табла со маркер и магнети
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 45 х 45 cm

  Табла 4252-06-45*45 Стаклена-Магнетн Сина

  120443
  1.450,00 ден
  Табла со маркер и магнети
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 45 х 45 cm

  Табла 4252-09-45*45 Стаклена-Магнетна Црна

  120441
  1.450,00 ден
  Табла со маркер и магнети
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 45 х 45 cm

  Табла Стаклена -Магнетна Бела Флипчарт Gea4850116 70*100Цм

  196880
  26.950,00 ден
  Калено стакло дебелина од 4 mm и со магнетни својства, со тркалца и 2 дополнителни магнетни држачи за прикачување до 3 листа.
  Со прилагодување по височина
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Полица за маркери и бришач
  Дим. 70 х 100 cm

  Табли Стаклени Магнетни

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 850,00 ден Максимум: 26.950,00 ден
  ден850 ден26950
  Производители