15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Техничко цртање Табли Торби Линијари професионални

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Ruler 660 20-Technical-For Vertical And Horizontal Drawing

  144060
  2,300.00 ден
  Mars® 660 20
  Технички линијар

  - За цртање на табли 661 А4 и А3
  - За вертикално и хоризонтално цртање
  - Притиснете го копчето Stop / Go за лесно поставување под посакуваниот агол и автоматско управување
  - 2 двострани транспарентни линијари

  Број на артикл: 660 20

  Board A3 171273

  113670
  3,950.00 ден
  Таблите за цртање Фабер-Кастел се достапни во различни големини како табли A4 и A3. Тие се изработени од пластични материјали со највисок квалитет, кои се отпорни на удари и кршење така што тие не можат да бидат оштетени и изгребани. Прицврстувачот за хартија е супер-силен и на тој начин може да задржи неколку листови хартија. Подвижните ленири се прилагодливи и по агол и овозможуваат прецизно цртање на паралелни и коси линии.

  Торба, За Табла за Цртање, А3, Staedtler, Mars®, LR 661 13, Сина

  144140
  1,100.00 ден
  Mars® LR 661 13
  Торба за табла за цртање

  - Големина А3
  - Водоотпорна
  - Со џеб за мобилен или калкулатор
  - Прилагодлив ремен за на рамо
  - Високо квалитетен производ

  Број на артикл: LR 661 13

  Техничко цртање Табли Торби Линијари професионални

  Filter by:

  Clear All
  Min: 85.00 ден Max: 4,500.00 ден
  ден85 ден4500
  Manufacturers