15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Торбици Мали Спортски

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Торбичка PARADIVER LIGHT CROSS-OVER 20см.92593/1924 жолт

  208425
  70,70 (USD)
  Димензија: 23 х 21 х 7 см
  Капацитет: 4 л
  Тежина: 0,2 кг
  Материјал: полиестер 600 x 600 denier - водоотпорен.

  Торбичка За На Појас 3903 10U Hitec 30*16-3Цм.054 Крем

  186976
  47,44 (USD)

  Торбичка, За на рамо, 7,9", Samsonite, Openroad, 79976/1820, 19*23,5*11цм, Сина

  184343
  106,50 (USD)

  Материјал: 70% Nylon + 28% Polyester + 2% Polyurethane
  Големина на таблет: до 7,9 инчи
  Димензии: 19 x 23,5 x 11 см
  Внатрешност: Место за документи, мобилен, клучеви и таблет

  Торбичка, За на рамо, Samsonite, Hip-Tech 2, 117244/1041, 15,5*22*5цм, Црна

  236511
  70,70 (USD)
  Материјал: 60% Nylon + 40% PU
  Димензии: 15,5 х 22 х 5 см.
  Преграда на таблет 7,9"
  Капацитет: 2,5 Л.
  Тежина: 0,3 кг
  Џеб за телефон, преден џеб.

  Торбичка, Samsonite, PARADIVER LIGHT CROSS-OVER , 92593/1041, 21*23*7цм, Црна

  208421
  70,70 (USD)
  Материјал: 600D полиестер.
  Димензии: 21 х 23 х 7 см.
  Место за таблет 7.9"
  Капацитет: 4 Л.
  Тежина: 0,2 кг

  Торбичка, За на рамо, Samsonite, Hip-Squar, 92907/1041, 21,5*25*7,5цм, Црна

  236481
  85,02 (USD)
  Материјал: Најлон и полиетилен
  Димензии: 21,5 х 25 х 5 см.
  Преграда на таблет 7,9" (0.7 x 20 x 13.5 cm)
  Капацитет: 3,5 Л.
  Тежина: 0,3 кг
  Преден и заден џеб

  Торбичка за на рамо, Sams.Hip-Square Crossover bag S 23*17*6.5цм.92906/1041 црна

  236491
  70,70 (USD)
  Материјал: Најлон и полиетилен
  Димензии: 23 х 17 х 6,5 см.
  Преграда на таблет
  Капацитет: 2 Л.
  Тежина: 0,2 кг
  Преден и заден џеб

  Торбичка, За На Рамо, Reda, GRAPHS, 92284-23, 11*14*0цм, Сива

  235630
  13,78 (USD) 19,69 (USD)

  Торбици Мали Спортски

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 4,00 (USD) Максимум: 268,00 (USD)
  4 268
  Производители