15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Торбички Машки

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Ташна 14," SPARK SNG 3 прегради за лаптоп 40*30*15Цм 115771/1041 Црна

  218971
  7,950.00 ден
  Материјал: полиестер
  Големина на лаптопот: до 14 инчи
  Димензии: 40 x 30 x 15 см
  Капацитет: 12 л
  Се затвора со двонасочна патент (затворач за заклучување за подобра заштита од кражба)

  Торба 10.5", 25.0x7.5x29.5, WEDO, Messenger Bag, 0595601, Црна

  259290
  1,300.00 ден
  Материјал: 100% полиестер
  Димензии: 32 x 5.5 x 33 см.
  Големина натеблет 10,5"
  Тежина: 0,4 кг
  Со два патенти (прегради)

  Торба, За На Рамо, Samsonite, Rewind, 75254/1247, 20*23*8цм, Сина

  175493
  3,450.00 ден
  Материјал: Полиестер
  Димензии: 23 x 20 x 8 см
  Тежина: 0,2 кг
  Капацитет: 4,5 л

  Торбичка , За на рака, Кожна, Pierre Cardin, Npa 112 Б, 26*13*7.5цм, Кафеава

  258618
  3,950.00 ден
  Материјал: кожа
  Димензии: 26 х 13 х 7,5 см.
  Капацитет: 2,55 литри
  Со два патенти (прегради)

  Торбичка , За на рака, Кожна, Pierre Cardin, Npa 112, 26*13*7.5цм, Црна

  258611
  3,950.00 ден
  Материјал: кожа
  Димензии: 26 х 13 х 7,5 см.
  Капацитет: 2,55 литри
  Со два патенти (прегради)

  Торбичка за на рака, Samsonite, Hip-Square, 92909/1041, 26*20*5цм, Црна

  236471
  4,750.00 ден
  Материјал: Најлон и полиетилен
  Димензии: 20 х 26 х 5 см.
  Преграда на таблет 7,9" (0.7 x 20 x 13.5 cm)
  Капацитет: 2 Л.
  Тежина: 0,2 кг
  Преден и заден џеб

  Торбичка за на рака, Кожна, Pierre Cardin, Npa 111 B, Црна

  258621
  3,950.00 ден
  Материјал: кожа
  Димензии: 22 х 12,5 х 9 см.
  Капацитет: 2,5 литри
  Со два патенти (прегради)

  Торбичка за на рака, Кожна, Pierre Cardin, Npa 111 C, Темно црвена

  258628
  3,950.00 ден
  Материјал: кожа
  Димензии: 22 х 12,5 х 9 см.
  Капацитет: 2,5 литри
  Со два патенти (прегради)

  Торбичка за на рамо, Кожна, Pierre Cardin, Frenzy, 1800, Кафеава

  258689
  7,950.00 ден
  Материјал: кожа
  Димензии: 25,5 х 26 х 8 см.
  Капацитет: 5 литри
  Со два патенти (прегради)

  Торбичка за на рамо, Кожна, Pierre Cardin, Frenzy, 1800, Црна

  258681
  7,950.00 ден
  Материјал: кожа
  Димензии: 25,5 х 26 х 8 см.
  Капацитет: 5 литри
  Со два патенти (прегради)

  Торбичка, За на рака, Кожна,Samsonite,Hip-Square Lth, 131698/1041, 21,5*14.5*4цм

  259901
  8,950.00 ден
  Материјал: кожа
  Димензии: 14.5 x 21.5 x 4 см.
  Големина на лаптоп 15,6"
  Капацитет: 1,5 литри
  Тежина: 0,2 кг
  Со два патенти (прегради)

  Торбичка, За на рамо, Piquadro, CA1816BR/N, 20,5*26*5цм, Црна

  256931
  13,950.00 ден
  Класична машка торбичка за на рамо – неопходен и практичен моден додаток во секојдневниот живот.
  Изработена е од комбинација на италијанска кожа и ткаенина, со извонредно практична организација која се состои од една главна преграда, оддел за мини Ipad и патент џеб за мобилен телефон, документи итн.
  Независно од вашиот стил, оваа торбичка совршено ќе се вклопи и ќе го надополни.

  Торбички Машки

  Filter by:

  Clear All
  Min: 325.00 ден Max: 20,950.00 ден
  ден325 ден20950
  Manufacturers