15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Торби За Патики

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Торба за патики, Sine Star, Pulse, Anatomic XL, 121660, 30.5*40*1цм

  247680
  450.00 ден
  Димензија на торбата: 30,5 х 40 х 1 см

  Торба за патики, Flowers Butterfly, Pulse, 121673, 30.5*40*1цм

  247681
  450.00 ден
  Димензија: 30,5 x 40 x 1 см

  Торба, За Патики, Statovac, Talent, Be Always Trendy, 100695, Тегет

  233313
  175.00 ден 200.00 ден
  Издржлива водоотпорна торба за патики, со врвки во боја.
  Димензии: 42 х 34 см
  Тежина 50 гр.
  Материјал: Полиестер 300D
  Метален патент

  Торба со врвки, Физичко, Busquets, Coquette, 17.652.09110, 31.5*42*1.5цм

  225962
  750.00 ден
  Торба со врвки за физичко, кои исто така служат како прерамки. Има главна преграда и преден џеб со патент. Торбата е со тиркизна боја и е дизајнирана со шарени цветови.
  Димензија: 31,5 x 42 x 1,5 цм

  Торба, За Патики, Santoro, Love Grows, 479GJ20, 34*45*1цм, Розева

  229277
  1,250.00 ден
  “Love grows”
  - Торба со 2 прерамки
  - Светкав материјал
  - Внатрешен џеб со патент
  - Димензија: 34 x 45 x 1 цм

  Торба, За Патики, Santoro, Cherry Blossom, 479GJ17, 34*45*1цм, Тиркизна

  229271
  1,250.00 ден
  “Cherry blossom”
  - Торба со 2 прерамки
  - Светкав материјал
  - Внатрешен џеб со патент
  - Димензија: 34 x 45 x 1 цм

  Торба за патики, Football Time, Pulse, Anatomic XL, 121700, 30.5*40*1цм

  247682
  450.00 ден
  Димензија: 30.5 x 40 x 1 см

  Торби За Патики

  Filter by:

  Clear All
  Min: 44.00 ден Max: 1,950.00 ден
  ден44 ден1950
  Manufacturers