15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Торби Патни Рачни

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Торба, Handbag, Santoro, Bee-Loved, 906GJ01, 32*38*6цм, Жолта

  230480
  2.650,00 ден

  Торба, За лаптоп, 13.3", Samsonite, Nefti, 88199/6231, 35*24*10цм, Сина

  228723
  5.550,00 ден
  Материјал: 90% најлон, 10% полиуретан
  Димензии: 35 х 24 х 10 см.
  Големина на лаптоп 13,3"
  Капацитет: 5,9 литри
  Тежина: 0,4 кг
  Со два патенти (прегради)
  Преграда за таблет, прибор за пишување, организатор...

  Торба, За лаптоп, 13.3", Samsonite, Nefti, 88199/6232, 35*24*10цм, Розева

  228728
  3.885,00 ден 5.550,00 ден
  Материјал: 90% најлон, 10% полиуретан
  Димензии: 35 х 24 х 10 см.
  Големина на лаптоп 13,3"
  Капацитет: 5,9 литри
  Тежина: 0,4 кг
  Со два патенти (прегради)
  Преграда за таблет, прибор за пишување, организатор...

  Торба, За лаптоп, 13.3", Samsonite, Nefti, 88199/6233, 35*24*10цм, Сива

  228727
  3.885,00 ден 5.550,00 ден
  Материјал: 90% најлон, 10% полиуретан
  Димензии: 35 х 24 х 10 см.
  Големина на лаптоп 13,3"
  Капацитет: 5,9 литри
  Тежина: 0,4 кг
  Со два патенти (прегради)
  Преграда за таблет, прибор за пишување, организатор...

  Торба, За лаптоп, American Tourister, CityAim, 125112/1010, 40,5*30*17,5цм, Сива

  228517
  3.150,00 ден 3.950,00 ден
  Материјал: 100% полиестер
  Димензии: 40,5 х 30 х 17 см.
  Големина на лаптоп 15,6"
  Капацитет: 19,5 литри
  Тежина: 0,5 кг
  Со два патенти (прегради)
  Преграда за таблет, прибор за пишување, организатор...

  Торба, На Тркала, Со Ранец, 3 патенти, Totto, No1, 0581232, Црна

  152241
  3.465,00 ден 4.950,00 ден

  Торба, Патна, 2 Патенти, Busquets, Sweet, 18.033.09280, 53*24*22цм, Розева

  226194
  1.200,00 ден 1.400,00 ден
  Спортска торба со голема преграда и затворање со патент, страничен џеб за патики, рачка и ремен за на рамо. Изработена од 600Д водоотпорен полиестер. Торбата е во розова боја, дизајнирана со црвени ориентални цветни детали.
  Димензија: 53 x 24 x 22 цм

  Торба, Спортска, Publik, Barsa, 34.157.10, 38*26*16цм, Црна

  218961
  550,00 ден

  Торба, Спортски, 2 Патенти, Busquets, Route 66, 17.739.04950, 53*25*26цм, Сива

  226091
  1.300,00 ден 1.450,00 ден

  Торби Патни Рачни

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 198,00 ден Максимум: 11.950,00 ден
  ден198 ден11950
  Производители