15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  УВ Ламби За Проверка На Пари

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Детектор За Пари Ув 112-0267 SafeScan 35- 9*3*2,5

  206640
  1.100,00 ден
  Заштитете го вашиот бизнис од фалсификувани банкноти со детекторот за фалсификати Safescan 35.
  Лесен и компактен, Safescan 35 напојуван од батериja е совршен детектор за фалсификати. Може да се носи во џеб.
  Проверува три различни безбедносни карактеристики на банкнотите: УВ карактеристики, магнетна лента и магнетно мастило.
  Звучен сигнал потврдува дека банкнотата ги содржи очекуваните магнетни и УВ карактеристики.

  Детектор За Пари Ув 131-0397 SafeScan 50 20*10,2*8,8

  206670
  4.150,00 ден
  Заштитете го вашиот бизнис од фалсификувани банкноти со детекторот за фалсификати Safescan 50.
  Секоја модерна банкнота има интегрирани УВ-карактеристики за безбедност што се појавуваат само под ултравиолетова светлина на одредена фреквенција.
  Safescan 50 е дизајниран специјално за да ви помогне да ги потврдите овие карактеристики и да ги идентификувате потенцијално фалсификуваните банкноти.
  Освен банкнотите ги идентификува и УВ-безбедносните карактеристики вградени во денешните кредитни картички, пасоши и други документи, исто така го детектира и специјалното УВ мастило што се нанесува на вредни предмети кои сакаме да ги заштитиме од кражба.

  Детектор За Пари Ув 130-0444 SafeScan 40H- 16*5,6*2,2

  206650
  1.650,00 ден
  Заштитете го вашиот бизнис од фалсификувани банкноти со детекторот за фалсификати Safescan 40H.
  Секоја модерна банкнота има интегрирани УВ-карактеристики за безбедност што се појавуваат само под ултравиолетова светлина на одредена фреквенција.
  Safescan 40H е дизајниран специјално за да ви помогне да ги потврдите овие карактеристики и да ги идентификувате потенцијално фалсификуваните банкноти.
  Лесен и компактен, лесно пренослив, напојуван од батерија, Safescan 40H е совршен УВ детектор за фалсификати каде и да ви затреба.

  Детектор За Пари Ув 111-0293 SafeScan 45- 27*10,5*12,5

  206660
  2.750,00 ден

  Детектор За Пари Ув 589 Олимпија-947730589

  145940
  4.950,00 ден

  УВ Ламби За Проверка На Пари

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 1.100,00 ден Максимум: 4.950,00 ден
  ден1100 ден4950
  Производители