15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Фајнлајнери HQ

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Финлинер, Шнајдер, 191002 0.4Mm. Романтик-Црвен

  181102
  0,72 (USD)

  Финлинер, Шнајдер, 191008 0.4Mm. Дајтона-Виолет

  181107
  0,72 (USD)

  Финлинер, Шнајдер, 191017 0.4Mm. Аласка-Сина

  181113
  0,63 (USD)

  Финлинер, Шнајдер, 191020 0.4Mm. Електрик-Виолет

  181118
  0,63 (USD)

  Финлинер, Шнајдер, 191063 0.4Mm. Неон-Зелен

  181134
  0,63 (USD)

  Фломастер, 0.4мм, Schneider, Topliner 967, 196701, Црна

  051151
  0,72 (USD)

  Фломастер, 0.4мм, Schneider, Topliner 967, 196704, Зелена

  051154
  0,72 (USD)

  Фломастер, 0.4мм, Schneider, Topliner 967, 196705, Жолта

  051155
  0,72 (USD)

  Фломастер, 0.4мм, Schneider, Topliner 9673, 196703, Сина

  051153
  0,72 (USD)

  Фломастер, Fineliner, 0.3mm, 1/60, Staedtler, triplus®, 334 TB60

  275430
  34,90 (USD)

  Фломастер, Fineliner, 0.3mm, 1/60, Staedtler, triplus®, 334 TB60

  275430
  34,90 (USD)

  Фломастер, Fineliner, 0.3mm, 1/60, Staedtler, triplus®, 334 TB60

  275430
  34,90 (USD)

  Фломастер, Fineliner, 0.3мм, Staedtler, Triplus®, 334-2, Црвена

  122982
  0,81 (USD)
  Triplus® fineliner 334 2
  Фломастер со триаголна форма

  - Фломастер со ергономска триаголна форма за лесно пишување и боење
  - Тенок и метален врв
  - Фломастерот може да биде отворен без капаче неколку дена без да се исуши, освен за неон боите
  - Мастило врз база на вода
  - Лесно се измива од повеќе видови на текстил
  - Високо квалитетен и долготраен производ
  - Испишува линија ~ 0,3 мм

  Број на артикл: 334 2

  Фајнлајнер, 1.0 мм, M, Сет 20/1, Staedtler, Triplus®, 437 MSB20

  242670
  19,69 (USD)

  Фајнлајнери HQ

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 0,00 (USD) Максимум: 35,00 (USD)
  0 35
  Производители