15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Хартија Копирна Бела

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Copier Paper A4 1 / 500- 80Gr-Green High-

  006660
  260.00 ден 280.00 ден
  Ги поседува сертификатите ISO 9001, 9002 и 14001
  Го поседува сертификатот ISO 9706 архивски стандард
  Висока белина
  Има одлични карактеристики за двострано печатење

  Copier Paper A4 80Gr Navigator 1/500

  005500
  330.00 ден 360.00 ден
  A Класа
  Ги поседува сертификатите ISO 9001, 9002, 14001 и 18001
  Го поседува сертификатор ISO 9706 кој гарантира квалитет и стабилност на хартијата 200 години.
  Погодна за архивирање
  Супериорна белина
  Има одлични карактеристики за двострано печатење

  Copier Paper A3 80Gr Navigator 1/500

  005990
  750.00 ден
  A Класа
  Ги поседува сертификатите ISO 9001, 9002, 14001 и 18001
  Го поседува сертификатор ISO 9706 кој гарантира квалитет и стабилност на хартијата 200 години.
  Погодна за архивирање
  Супериорна белина
  Има одлични карактеристики за двострано печатење

  Хартија фотокопирна, А класа, 1/250, А4, 80 гр., Navigator, Бела

  005501
  170.00 ден 190.00 ден
  A Класа
  Ги поседува сертификатите ISO 9001, 9002, 14001 и 18001
  Го поседува сертификатор ISO 9706 кој гарантира квалитет и стабилност на хартијата 200 години.
  Погодна за архивирање
  Супериорна белина
  Има одлични карактеристики за двострано печатење

  Zweckform 2798 A4 / 100L. 200Gr. Photo Paper

  040379
  1,400.00 ден

  Хартија Копирна Бела

  Filter by:

  Clear All
  Min: 170.00 ден Max: 1,750.00 ден
  ден170 ден1750
  Manufacturers