15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Хартија Копирна Бела Поголеми Грамажи

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Хартија фотокопирна, А класа, 1/500, А4, 100 гр., Navigator, Бела

  005505
  6,26 (USD)
  UHD формулата е специјален третман на површина кој го одржува пигментот на бојата во близина на површината, обезбедувајќи живописни бои, висок контраст и брзо сушење.
  Идеално за високо квалитетни документи во боја, презентации, извештаи, билтени, изјави, итн.

  Хартија фотокопирна, А класа, 1/250, А4, 160 гр., Navigator, Бела

  005502
  8,77 (USD)
  Извонредност во дигиталното печатење во боја
  Совршен квалитет на сликата со висок контраст.
  100% загарантирано покажување на реални бои на сликите.
  Со Навигатор една работа никогаш не се менува: неверојатни резултати со користење на најдобро квалитетни влакна од Eucalyptus Globulus, Navigator гарантира оптимални карактеристики на хартијата за дигитално печатење.
  Идеално за висококвалитетни и високо професионални документи во боја, уште еднаш Navigator ви ги носи најдобрите решенија за хартија во Вашата канцеларија.
  Идеално за: сертификати, брошури, менија, дипломи, корици, честитки, деловни картички, флаери, итн.

  Хартија А4 240Гр 1/150 53721297 Фабриано Бела Мулти

  065440
  9,67 (USD)
  Ги поседува сертификатите ISO 9001, 9002, 14001 и 18001
  Го поседува сертификатот ISO 9706 архивски стандард

  Хартија фотокопирна, А класа, 1/125, А4, 250 гр., Navigator, Бела

  005503
  8,06 (USD)
  Извонредност во дигиталното печатење во боја
  Совршен квалитет на сликата со висок контраст.
  100% загарантирано покажување на реални бои на сликите.
  Со Навигатор една работа никогаш не се менува: неверојатни резултати со користење на најдобро квалитетни влакна од Eucalyptus Globulus, Navigator гарантира оптимални карактеристики на хартијата за дигитално печатење.
  Идеално за висококвалитетни и високо професионални документи во боја, уште еднаш Navigator ви ги носи најдобрите решенија за хартија во Вашата канцеларија.
  Идеално за: сертификати, брошури, менија, дипломи, корици, честитки, деловни картички, флаери, итн.

  Хартија фотокопирна, А класа, 1/150, А4, 200 гр., Navigator, Бела

  005504
  8,06 (USD)
  Извонредност во дигиталното печатење во боја
  Совршен квалитет на сликата со висок контраст.
  100% загарантирано покажување на реални бои на сликите.
  Со Навигатор една работа никогаш не се менува: неверојатни резултати со користење на најдобро квалитетни влакна од Eucalyptus Globulus, Navigator гарантира оптимални карактеристики на хартијата за дигитално печатење.
  Идеално за висококвалитетни и високо професионални документи во боја, уште еднаш Navigator ви ги носи најдобрите решенија за хартија во Вашата канцеларија.
  Идеално за: сертификати, брошури, менија, дипломи, корици, честитки, деловни картички, флаери, итн.

  Хартија А4/250 160Гр 53521297 Фабриано Бела Мулти

  005456
  10,20 (USD)

  Хартија А3 200Гр 1/250 53629742

  065460
  30,43 (USD)

  Хартија А4 100Гр 1/500 53221297

  014120
  11,64 (USD)

  Хартија А4 140Гр 1/250 53421297

  014180
  9,13 (USD)

  Хартија А3 160Гр 1/250 53529742

  014210
  25,42 (USD)

  Хартија, Europapier, А3 120Гр.1/250л, за колоркопирање

  238130
  18,80 (USD)
  Дополнителната мазна површина е одлична за целосни отпечатоци во боја
  Идеална белина за вистинска репродукција на боите
  Еколошки производ, сертифициран од FSC
  Копијата во боја е неутрална со СО2 и ја носи еколошката ознака на ЕУ

  Хартија Копирна Бела Поголеми Грамажи

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 6,00 (USD) Максимум: 31,00 (USD)
  6 31
  Производители