15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
    Filters
    Подесувања
    Пребарување

    Хефталки Клешта

    Види како Табела Листа
    Подреди по
    Приказ по страна

    Хефталка, 24/6-26/6, 20л, Centrum, 88090, Црна

    285270
    3,94 (USD)

    Хефталка клешта, метал, Delta, 105, Хромирана

    037400
    10,65 (USD) 11,19 (USD)
    Користи иглички 24/6 и 26/6
    Захефтува до 30 листа

    Хефталка Хс822 Клешта 24/6-26/6 До 30Л Колор

    119360
    7,07 (USD)
    Користи иглички 24/6 и 26/6
    Захефтува до 30 листа

    Хефталка клешта, 25 листа, 24/6, Noki, S-150

    026570
    8,32 (USD)
    Користи иглички 24/6 и 26/6
    Захефтува до 25 листа

    Хефталка Хс823- Клешта 24/6-26/6 До 30Л Хром

    119366
    7,07 (USD)
    Користи иглички 24/6 и 26/6
    Захефтува до 30 листа

    Хефталка клешта, 45 листа, 24/6 и 26/6, Noki, S-170

    036020
    15,22 (USD)
    Користи иглички 24/6 и 26/6
    Захефтува до 45 листа

    Хефталка Хс850-30 Клешта 24/6-26/6 До 20Л

    141910
    6,53 (USD)
    Користи иглички 24/6 и 26/6
    Захефтува до 20 листа

    Хефталка клешта, 16 листа, 10/6, Noki, S-130

    026400
    7,07 (USD)
    Користи иглички 10/6
    Захефтува до 16 листа

    Хефталка мини 24/6, метална, Delta, 107

    037390
    7,34 (USD)
    Користи иглички 24/6 и 26/6
    Захефтува до 30 листа

    Хефталка клешта, 35 листа, 24/6, Noki, S-160

    140460
    10,65 (USD)
    Користи иглички 24/6 и 26/6
    Захефтува до 35 листа

    Хефталка клешта 24/6-8, метална, Delta, 105, Сина

    037403
    10,65 (USD)

    Хефталка клешта 24/6-8, метална, Delta, 105, Црна

    037401
    10,65 (USD)

    Хефталка клешта 24/6-8, метална, Delta, 105, Црвена

    037402
    10,65 (USD)

    Хефталка +Иглици 24/6, метална, Delta, 10701

    017600
    11,19 (USD)

    Хефталки Клешта

    Filter by:

    Clear All
    Минимум: 3,00 (USD) Максимум: 17,00 (USD)
    3 17
    Производители