15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  ХТЗ Ракавици, Електро Градежни, Разни

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Ракавици Заштитни Ardon Mary A1015Wt Гол.10

  160500
  212,00 ден
  Опис: говедска кожа
  Платнен дел (постав): памук
  Дланки: зајакната говедска кожа
  Стандард: EN 388, EN 420
  Големина: 10

  Ракавици Заштитни Buck А9061Wt -10 Црни

  159701
  77,00 ден
  Материјал: полиестер
  Дланки и прсти: премачкани со PU
  Стандард: EN 388, EN 420
  Големина: 10

  Ракавици Заштитни Varas 61Wt40 Црна Гол.10

  169390
  64,00 ден

  Ракавици За Градежништво Trend 38Wt31

  159750
  130,00 ден
  Материјал: вулканизирана латекс гума
  Манжетна: плетена
  Стандард: EN 420, EN 388
  Големина: 10

  Ракавици За Градежништво Differ 38Wt6D-Портокалови- 10 Двослојна Латекс Гума

  159769
  77,00 ден
  Материјал: двослојна латекс гума
  Зајакнати: дланките и прстите
  Манжетна: еластична
  Стандард: EN 420, EN 388
  Големина: 10

  Ракавици Teno 61Wt10- Полиестер -Бели- Бр.10

  159770
  58,00 ден
  Материјал: 100% полиестер
  Дланки: обложени со бел полиуретан
  Стандард: EN 420, EN 388
  Големина: 10

  Ракавици 30-201/10 Maxitherm Гол.10

  164420
  723,00 ден

  Ракавици 34-450/09 Maxicut Dry Kw Гол.9

  164921
  1.422,00 ден

  Ракавици 34-450/10 Maxicut Dry Kw Гол.10

  164920
  1.422,00 ден

  Ракавици 34-470/10 Maxicut Kw Гол.10

  164910
  1.901,00 ден

  Ракавици 34-844/10 Maxiflex Нитрилни Црно-Сиви Гол.10

  164480
  598,00 ден

  Ракавици 42-844/10 Maxiflex Нитрилни Црно-Сиви Гол.10

  164482
  395,00 ден

  Ракавици 5540 Со Нитрилен Премаз Гол.10 Зелени

  163420
  661,00 ден
  Материјал: акронитрил
  Внатрешен дел: обложен со памук
  Должина: 450 mm
  Дебелина: 0,56 mm
  Стандард: EN 420
  Големина: 10

  ХТЗ Ракавици, Електро Градежни, Разни

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 58,00 ден Максимум: 1.901,00 ден
  ден58 ден1901
  Производители