15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  ХТЗ Шлемови, Маски, Очила, Штитници за Уши

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Шлем, Заштитен, Minnie Mouse, 20*14*37, Best buy, Outdoor, 318880

  298760
  1.650,00 ден

  Шлем, Заштитен, Spider-Man, 17,5*14*14, Best buy, Outdoor, 326880

  298761
  1.650,00 ден

  Маска За Заварување 10630.2 За На Галава 110*90Mm-Worktime Welding

  159300
  973,00 ден
  Материјал: цврста пластика
  Рамка: термо пластичен
  Стандард: EN 166, ЕN 175
  Димензија: 110 х 90 mm

  Полумаска За Еден Филтер 22101

  160530
  1.026,00 ден
  Материјал: поликропенска гума
  Тежина: 120 гр.
  Карактеристики: гумен стегач со воздушен филтер.
  Стандард: EN 140

  Полумаска Со Два Филтера 22102

  160531
  1.156,00 ден
  Материјал: поликропенска гума
  Тежина: 140 гр.
  Карактеристики: гумен стегач со воздушен филтер.
  Стандард: EN 140

  Филтер За Маска Supair 22150 A1B1E1K1

  160540
  526,00 ден
  Oтпорен на: органски гас и пареа со точка на вриење > 65˚ C, неоргански гасови и пареа, гасовити киселини, амонијак
  Тежина: 84 гр.
  Стандард: EN 141, EN 143, EN 14387

  ХТЗ Шлемови, Маски, Очила, Штитници за Уши

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 526,00 ден Максимум: 1.650,00 ден
  ден526 ден1650
  Производители