15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Чанти Деловни Машки

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Чанта за лаптоп,Guardit 2.0 Briefcase 13.3",24,5*34,5*8,5cm 115326/1041црна

  236381
  81,44 (USD)
  Материјал: полиестер
  Димензии: 24,5 х 34,5 х 8,5 см.
  Големина на лаптоп 13,3"
  Капацитет: 9,5 Л.
  Тежина: 0,55 кг

  Чанта, Деловна, За Лаптоп, 14", Кожна, Piquadro, CA2849B2/N, 39*28,5*10цм, Црна

  257411
  894,10 (USD)
  Луксузна деловна слим чанта за лаптоп, дизајнирана за службени патувања, но и за секојдневна употреба.
  Изработена е од најквалитетна италијанска кожа со функционална внатрешна организација и посебни прегради за 14“лаптоп, таблет, пенкало, документи, картички итн.
  Оваа софтицирана деловна чанта има и фиксен Ipad порт и додаток на задната страна за прикачување на куфер.
  Прекрасниот дизајн надополнет со препознатливата функционалност на Piquadro производите ја рангира оваа чанта високо на листата за избор на совршена естетска и компактна деловна чанта.
  Спецификации на производот:
  Тежина: 1,328 гр
  Димензии: 39 х 28,5 х 10 (см)
  Број на прегради: 1
  Начин на затворање: со патент
  Материјал: Кожа

  Чанта, Деловна, За Лаптоп, 15", Кожна, Piquadro, CA2765B2/N, 41*30,5*16цм, Црна

  257451
  1.163,50 (USD)
  Луксузна деловна чанта дизајнирана за службени патувања, но и секојдневна употреба.
  Изработена е од најквалитетна италијанска кожа со функционална внатрешна организација и посебна преграда за 15“ лаптоп, но и за таблет. Оваа чанта по потреба може и да се прошири (со патент), а содржи и посебни прегради за документи, кредитни и визит картички, пенкала, како и странична преграда за чадор.
  Софтицирана и модерна -со фиксен Ipad порт- и вистински одговор доколку барате компактна и совршена деловна чанта.
  Спецификации на производот:
  Тежина: 1.852 гр
  Димензии: 41 х 30,5 х 16 (см)
  Број на прегради: 2
  Начин на затворање: со патент
  Материјал: кожен
  Прегради за кредитни картички: 3

  Чанта, Деловна, За Лаптоп, 15", Кожна, Piquadro, CA3111B2/MO, 41*30*10цм,Кафеава

  257469
  822,50 (USD)
  Елегантна деловна машка чанта дизајнирана за службени патувања, но и секојдневна употреба.
  Изработена е од најквалитетна италијанска кожа со функционална внатрешна организација и посебна преграда за 15“ лаптоп, но и за таблет. Оваа чанта по потреба може и да се прошири (со патент), а содржи и посебни прегради за документи, кредитни и визит картички, пенкала, како и додаток на задната страна за прикачување на куфер.
  Софтицирана и модерна -со фиксен Ipad порт- и вистински одговор доколку барате лесна и компактна деловна чанта.
  Спецификации на производот:
  Тежина: 1.314 гр
  Димензии: 41 х 30 х 10 (см)
  Број на прегради: 1
  Начин на затворање: со метално копче
  Материјал: Кожа

  Чанта, Деловна, За Лаптоп, 15",Кожна,Piquadro, CA2765B2/MO, 41*30,5*16цм,Кафеава

  257459
  1.163,50 (USD)
  Луксузна деловна чанта дизајнирана за службени патувања, но и секојдневна употреба.
  vИзработена е од најквалитетна италијанска кожа со функционална внатрешна организација и посебна преграда за 15“ лаптоп, но и за таблет. Оваа чанта по потреба може и да се прошири (со патент), а содржи и посебни прегради за документи, кредитни и визит картички, пенкала, како и странична преграда за чадор.
  Софтицирана и модерна -со фиксен Ipad порт- и вистински одговор доколку барате компактна и совршена деловна чанта.
  Спецификации на производот:
  Тежина: 1.852 гр
  Димензии: 41 х 30,5 х 16 (см)
  Број на прегради: 2
  Начин на затворање: со патент
  Материјал: кожа
  Прегради за кредитни картички: 3

  Чанта, Деловна, За на рамо, Кожна, Piquadro, CA5086B2/N, 29*21*7,5цм, Црна

  257471
  357,10 (USD)
  Стилска и практична машка деловна чанта, изработена од мека италијанска кожа, идеална за секојдневни активности.
  Поседува две главни прегради кои се затвораат на патент, како и посебна преграда во внатрешноста за таблети и пенкала.
  Препознатливата функционалност на Piquadro производите во комбинација со модерен и урбан дизајн ја прави оваа чанта вистинскиот одговор за мала, компактна и совршена деловна чанта за секој ден.

  Чанта, За лаптоп, 14.1", Samsonite, Network 3, 93058/6551, 38*28*10.5цм, Црна

  259891
  61,76 (USD)
  Материјал: 100% полиестер
  Димензија: 38 x 28 x 10,5 cm
  Големина на лаптоп 14,1"
  Тежина: 600 гр.
  Преграда за прибор за пишување, организатор...

  Чанта, За лаптоп, 14.1", Samsonite, Vectura Evo, 123669/1041, 37*27,5*7цм, Црна

  236351
  106,50 (USD)
  Материјал: 95% Polyester + 5% PU
  Димензија: 27.5 x 37 x 7 cm
  Волумен: 10 L
  Тежина: 0.7 kg
  Со еден патент (преграда)

  Чанта, За Лаптоп, 15.6 ", Деловна, Кожна, Piquadro, CA1068MO/N, 43*31*13цм, Црна

  256961
  1.163,50 (USD)
  Луксузна машка деловна чанта дизајнирана за службени патувања, но и секојдневна употреба.
  Функционална внатрешна организација (која може да се извади) со посебни прегради за 15.6 “ лаптоп и за таблет.
  Чантата содржи и посебни прегради за документи, кредитни и визит картички, пенкала, како и странична преграда за чадор.

  Чанта, За Лаптоп, 15.6 ", Кожна, Piquadro, CA4745MO/N, 41*31*17цм, Црна

  257021
  1.073,82 (USD)
  Класична деловна машка чанта/актовка изработена од најквалитетна италијанска кожа со тврда структура и заштита од удари.
  Чантата поседува три прегради во кои може да се смести лаптоп, А4 документи итн. Освен тоа има специјално дизајниран дел со прегради за таблет, документи, картички, пенкала, клучеви (се отстранува по потреба) кој се затвора со патент, како и додаток за фикрирање за рачката на куфер.
  Препознатливата функционалност на Piquadro производите во комбинација со прекрасен класичен дизајн и ја прави оваа чанта симбол на класика, префинетост и елеганција.

  Чанта, За Лаптоп, 15.6", Piquadro, CA3339BR/N, 41*30*10цм, Црна

  256951
  500,30 (USD)
  Стилска и практична машка деловна чанта идеална за секојдневни активности. Изработена е од висококвалитетна ткаенина во комбинација со кожени рачки и други детали во кожа кои и даваат дополнителен квалитет, но и „шмек“.
  Компатибилна е со 15.6” лаптоп, а има и посебна преграда за таблет, како и надворешни џебови идеални за телефон, паричник, документи итн.
  Препознатливата функционалност на Piquadro производите во комбинација со модерен и урбан дизајн ја прави оваа чанта вистинскиот одговор за мала, компактна и совршена деловна чанта.
  Оваа практична и ергономска деловна чанта има и RFID заштита против измама.

  Чанта, За лаптоп, 15.6", Samsonite, Cityvibe 2.0, 115516/1465, 41*30*9.5цм, Црна

  259911
  213,90 (USD)
  Чанта - Ранец
  Материјал: 100% полиестер
  Димензии: 41 х 30 х 9,5 см.
  Големина на лаптоп 15,6"
  Капацитет: 19 литри
  Тежина: 1,2 кг
  Со два патенти (прегради)
  Преграда за таблет, прибор за пишување, организатор...

  Чанта, За лаптоп, 15.6", Samsonite, Guardit 2.0, 115325/1041, 30*40*9цм, Црна

  255681
  88,60 (USD)
  Материјал: 100% полиестер
  Димензии: 30 х 40 х 9 см.
  Големина на лаптоп 15,6"
  Капацитет: 16 литри
  Тежина: 0,72 кг
  Со два патенти (прегради)
  Преграда за таблет, прибор за пишување, организатор...

  Чанта, За лаптоп, 15.6", Samsonite, Network 3, 93059/6551, 30*40*11цм, Црна

  255391
  76,08 (USD)
  Материјал: 100% полиестер
  Димензии: 30 х 40 х 11,5 см.
  Големина на лаптоп 15,6"
  Капацитет: 12,5 литри
  Тежина: 0,5 кг
  Со два патенти (прегради)
  Преграда за таблет, прибор за пишување, организатор...

  Чанти Деловни Машки

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 27,00 (USD) Максимум: 1.164,00 (USD)
  27 1164
  Производители