15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Чанти со прерамка и чанти за лаптоп школски

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Чанта, За Лаптоп, 1 Патент, Busquets, Becool, 18.771.04640, 38*30*6цм

  226526
  950.00 ден
  Чанта за лаптоп со 1 патент, рачка и долг прилагодлив ремен за на рамо. Изработена од 600Д водоотпорен полиестер и материјалот е поставен за безбедно носење на лаптоп. Чантата е во розова боја и е дизајнирана со розови и бели детали.
  Димензија: 38 x 30 x 6 цм

  Чанта, За Лаптоп, 1 Патент, Busquets, Bestial Wolf, 18.771.04600, 38*30*6цм

  226525
  950.00 ден
  Чанта за лаптоп со 1 патент, рачка и долг прилагодлив ремен за на рамо. Изработена од 600Д водоотпорен полиестер и материјалот е поставен за безбедно носење на лаптоп. Чантата е во црна боја и е дизајнирана со цртежи Bestial Wolf.
  Димензија: 38 x 30 x 6 цм

  Чанта, За Лаптоп, 1 патент, Busquets, Lolissima, 18.271.05150, 38*30*6цм, Розева

  226332
  1,050.00 ден
  Чанта за лаптоп со 1 патент, рачка и долг прилагодлив ремен за на рамо. Изработена од 600Д водоотпорен полиестер и материјалот е поставен за безбедно носење на лаптоп. Чантата е во розова боја и е дизајнирана со шарени детали.
  Димензија: 38 x 30 x 6 цм

  Чанта, За Лаптоп, Anekke, Arizona, 30707-18, 30*21*2цм, Кафеава

  255230
  3,850.00 ден
  Димензија: 30 х 21 х 2 см
  Eko кожа

  Чанта, За Лаптоп, Anekke, Jungle, 30714-10, 43*30*6цм, Беж

  255050
  5,950.00 ден
  Тренди дизајн чанта од шпанската марка Anekke.
  Димензии: 43 x 6 x 30 см
  Макс. должина на ременот: 135 см
  Материјал: Еко кожа

  Чанта за на рамо, Santoro, Little wings, 1020GJ02, 50*31*23цм, Розева

  246601
  7,950.00 ден
  Одлична чанта за излети и кратки патувања. На неа се отсликани оригинални уметнички дела „Little wings“. Има една голема преграда, внатрешен џеб и практичен 3Д надворешен џеб. Може да се носи во рака со двете рачки или преку рамото користејќи го долгиот ремен чија должина се прилагодува. Чантата е комплетирана со сладок и привлечен приврзок.

  - Модерен дизајн на чантата и поставата
  - Рачки за носење
  - Прилагодлив ремен за на рамо
  - Приврзок
  - Внатрешен приклучок за клуч
  - Практичен надворешен 3Д џеб

  Димензија: 50 x 31 x 23 цм

  Чанта за на рамо, Santoro, Little wings, 1027GJ02, 26*19*2.5цм, Розева

  246651
  2,650.00 ден
  Перфектно практична чанта која има 3 главни прегради за да ги собере Вашите најважни работи. Има внатрешни џебови, држач за картичка и приклучок за клуч. Оваа чанта за на рамо е дизајнирана со оригинални уметнички дела „Little Wings“ и со неа следува сладок приврзок.

  - Чанта за на рамо
  - Три прегради
  - Внатрешни џебови
  - Ремен кој се вади
  - Приврзок

  Димензија: 26 х 19 х 2.5 цм

  Чанта за на рамо, Santoro, Autumn Leaves, 1027GJ01, 26*19*2.5цм, Зелена

  246650
  2,650.00 ден
  Перфектно практична чанта која има 3 главни прегради за да ги собере Вашите најважни работи. Има внатрешни џебови, држач за картичка и приклучок за клуч. Оваа чанта за на рамо е дизајнирана со оригинални уметнички дела „Autumn Leaves“ и со неа следува сладок приврзок.

  - Чанта за на рамо
  - Три прегради
  - Внатрешни џебови
  - Ремен кој се вади
  - Приврзок

  Димензија: 26 х 19 х 2.5 цм

  Чанта, За Лаптоп, 1 Патент, Busquets, Folk, 18.650.09140, 38*30*6цм

  225944
  1,100.00 ден 1,200.00 ден
  Чанта за лаптоп со еден патент.
  Кратка рачка за носење и дебел прилагодлив ремен за носење преку рамо.
  Материјал: водоотпорен полиестер.
  Димензија: 38 x 30 x 6 см.

  ТАШНА

  418.650.08050
  680.00 ден

  Чанти со прерамка и чанти за лаптоп школски

  Filter by:

  Clear All
  Min: 300.00 ден Max: 7,950.00 ден
  ден300 ден7950
  Manufacturers