15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Чанти со прерамка и чанти за лаптоп школски

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Чанта, За Лаптоп, 1 Патент, Busquets, Garden Flower, 17.650.09090, 38*30*6цм

  225940
  950.00 ден 1,000.00 ден
  Чанта за лаптоп со 1 патент, рачка и долг прилагодлив ремен за на рамо. Изработена од 600Д водоотпорен полиестер и материјалот е поставен за безбедно носење на лаптоп. Чантата е со виолетова и розова боја и е дизајнирана со шарени цветови.
  Димензија: 38 x 30 x 6 цм

  Чанти со прерамка и чанти за лаптоп школски

  Filter by:

  Clear All
  Min: 350.00 ден Max: 5,950.00 ден
  ден350 ден5950
  Manufacturers