15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Шестари

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Compass 130947 Junior

  151880
  1.43 (USD) 1.61 (USD)
  Школски метален шестар во пластична кутија, со резервни графитни мини.

  Шестар, Метален, Во ПВЦ Кутија, Со Држач за Молив, Staedtler, Noris®, 550 50

  122741
  3.76 (USD)
  Noris® 550 50
  Школски шестар

  - Метален шестар во ПВЦ кутија
  - Прецизен шестар за првите вежби на исцртување кругови на училиште
  - Исцртува круг со дијаметар 300 мм
  - Должина 124 мм

  Број на артикл: 550 50

  Compass 550 60 Metal With Wrist-In-Box

  122750
  5.10 (USD)
  Noris® 550 60
  Школски шестар

  - Метален шестар во ПВЦ кутија
  - Прецизен шестар за првите вежби на исцртување кругови на училиште
  - Исцртува круг со дијаметар 300 мм
  - Должина 124 мм

  Број на артикл: 550 60

  Hex 550 550 Metal In A Pvc Box With A Linear

  122780
  11.99 (USD)
  Noris® 550 02
  Школски шестар со продолжеток

  - Метален сет во ПВЦ кутија
  - Држач за молив, линијар, метален продолжеток за исцртување круг со дијаметар 450 мм
  - Должина 156 мм

  Број на артикл: 550 02

  Syringe 130937 Junior

  151870
  0.88 (USD)
  Школски метален шестар, со резервни графитни мини.

  Шестар, Во Кутија, Сет 4/1, Гума и Молив, Staedtler, Noris Club®, 550 60 S1

  122751
  5.55 (USD)
  Noris® 550 60 S1
  Школски шестар сет 4/1

  - Метален шестар во ПВЦ кутија
  - Прецизен шестар, гума, молив и зглоб за молив
  - Исцртува круг со дијаметар 300 мм
  - Должина 124 мм

  Број на артикл: 550 60 S1

  558 01 Metal In A Pvc Box

  122770
  10.65 (USD)
  Mars® basic 558 01
  Шестар

  - Метален шестар во ПВЦ кутија
  - Прецизен шестар со држач за молив
  - Исцртува круг со дијаметар 340 мм
  - Должина 145 мм

  Број на артикл: 558 01

  Hex 559 Wp00 Metal In Pvc Holster

  122760
  4.74 (USD)
  Mars® basic 559 WP 00
  Шестар

  - Метален шестар
  - Прецизен шестар со мини
  - Исцртува круг со дијаметар 340 мм
  - Должина 128 мм

  Број на артикл: 559 WP 00

  Шестар Ттс 402676 Спирит

  123300D
  0.81 (USD)

  Compass Fc -0060316-0160316-03

  126630
  8.86 (USD) 10.65 (USD)

  Шестар 550 01

  122742
  10.65 (USD)

  Compass Fz 0290002-13

  113651
  4.48 (USD) 6.00 (USD)

  Compass 6097700 Set 5/1 Of

  022640
  1.97 (USD)

  Compass Fz 0045551-010

  113640
  2.24 (USD) 2.95 (USD)

  Шестари

  Filter by:

  Clear All
  Min: 0.00 (USD) Max: 20.00 (USD)
  0 20
  Manufacturers