15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Шкафови Метални

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Плакар со 4 полици со централно заклучување 800*400*1990мм сива

  038677
  339.47 (USD)
  Mетална конструкција, Прашкасто фарбан во сива, RAL 7035.
  - Димензии– Ш/Д/В – 80/40/200см.
  - Заклучување во 2 точки, со 2 клуча
  - 4 ком полици кои се регулираат по висина на секои 2цм.
  - Максимална максимална носивост полица – 50 кг рамномерно расореден товарот
  - 5 реда за редење на регистратори и документи
  - Дебелина на фарбан лим – 0,6 мм.
  - Достава се шкафот – ерасклопен во , со шема и инструкција за монтажа

  Closet With Wardrobe-E782Aag45445-With 5 Shelves-1950H914H400- Gray E782Aag45645

  053877
  483.34 (USD)
  Беспрекорната организација на просторот е клучот на совршеното функционирање. Сеедно дали работите од дома или во канцеларија, прецизниот распоред на нештата е есенцијален за да стигнете секогаш и секаде на време. Bisley ги следи модерните потреби на вашата канцеларија, работен простор и секаде каде што има потреба од беспрекорен ред. Со продажба во над 50 земји во светот, шест децениско искуство на пазарот и со над пет милиони продадени прозиводи, овој реномиран бренд е одговорот за совршен германски ред во вашиот работен или животен простор.

  Шкафови Метални

  Filter by:

  Clear All
  Min: 339.00 (USD) Max: 484.00 (USD)
  339 484
  Manufacturers