15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Шкафови Плакари

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Плакар Е782А04433 -Со 5 Полици-H1950*B914*T400 Црн E782A04633

  038281
  400,06 (USD)
  Беспрекорната организација на просторот е клучот на совршеното функционирање. Сеедно дали работите од дома или во канцеларија, прецизниот распоред на нештата е есенцијален за да стигнете секогаш и секаде на време. Bisley ги следи модерните потреби на вашата канцеларија, работен простор и секаде каде што има потреба од беспрекорен ред. Со продажба во над 50 земји во светот, шест децениско искуство на пазарот и со над пет милиони продадени прозиводи, овој реномиран бренд е одговорот за совршен германски ред во вашиот работен или животен простор.

  Плакар 35*48*80 отворен МДФ 631

  204030
  73,93 (USD)

  Плакар 80*48*85 со две врати / цреша евр.9462

  204020
  137,29 (USD)

  Шкафови Плакари

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 73,00 (USD) Максимум: 401,00 (USD)
  73 401
  Производители