15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Шредери Лични, Домашни

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Уништувач На Хартија Шредер 20008 До 5 Листа А4 -13 Литри 320*290*180

  120200
  43.86 (USD)
  Сече хартија
  Сече до 5 листа
  Сигурносно ниво 1
  Резанки 7 mm
  Автоматско вклучување со сензор
  Отвор за прием 21,8 cm
  Брзина 6 m/min.
  Капацитет 13 л.
  Дим. 32 х 29 х 18 cm

  Шредери Лични, Домашни

  Filter by:

  Clear All
  Min: 43.00 (USD) Max: 46.00 (USD)
  43 46
  Manufacturers