15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Штафелаи

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Штафелај INT-671 Сликарски Дрвен 172Цм

  177820
  25,96 (USD) 27,92 (USD)

  Штафелај INT-702 Сликарски Дрвен 70Цм За На Маса

  177830
  21,48 (USD)

  Штафелај, Столен, Бамбус, Statovac, Sfe058B, 615158

  189190
  47,44 (USD)
  Голем избор на штафелаи за професионални уметници како и за почетници. Наменети за употреба во ателеја или на отворен простор во зависност од условите. Квалитетот, стабилноста на материјалот и начинот на изработка овозможуваат долготрајност и издржливост. Штафелајот од бамбус има глатка завршница и поцврст е од обично дрво.
  Димензија: 28 x 32 x 96 цм
  Висина на платно: до 53 цм
  Тежина: 1,4 кг.
  Материјал: Бамбус
  Дополнителни карактеристики: Може да се прилагодува висината и аголот на платното.

  Штафелај, Троножен, Алуминиумски, Statovac, Sfe0063, 615063

  189180
  35,62 (USD)
  Голем избор на штафелаи за професионални уметници како и за почетници. Наменети за употреба во ателеја или на отворен простор во зависност од условите. Квалитетот, стабилноста на материјалот и начинот на изработка овозможуваат долготрајност и издржливост.
  Димензија: Максимална висина на извлекување 163 цм
  Висина на платно: 84 цм
  Тежина: 860 гр.
  Материјал: Алуминиум
  Дополнителни карактеристики: Мал, пренослив и лесен со торба за носење.

  Штафелаи

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 21,00 (USD) Максимум: 48,00 (USD)
  21 48
  Производители