15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување
  RSS

  Блог

  0 Не се сите маски исти

  Како да го препознаете квалитетот? Дали сите маски се исти? Дали еднократната употреба значи дека не треба да внимавате на составот на производот, бидејќи и така се користи еднаш, па пресудно е да е поефтина? Во продолжение проверете што треба да знаете и како да проверите дали маската која ја купувате ќе ви ја понуди адектватната заштита.

  BFE не е исто што PFE

  BFE е кратенка од BacterialFiltrationEfficiencyи го покажува степенот на отпорност на материјалот при контакт со бактерии. Резултати...

  Заштитни маски во Офис Плус
  0 Заштитни маски во Офис Плус

  Голем избор на заштитни маски во Офис Плус со неверојатни цени за големопродажба.

  • Детски маски - трослојна заштитна маска со ластик за еднократна употреба. Достапна во бела, сина и розова боја.
  • Трослојна заштитна маска со ластик за еднократна употреба. Достапна во бела, сина и црна боја.
  • Повеќеслојна заштитна маска со ластик за повеќекратна употреба - KN95. Достапна во бела и црна боја.

  Погледнете ја нашата понуда тука:

  Вашите нарачки проследете ги на нашиот телефон за конт...

  Запознајте ги Daler Rowney сликарските бои
  0 Запознајте ги Daler Rowney сликарските бои

  Запознајте ги Daler Rowney сликарските бои. Во палетата на Daler Rowney сликарските бои најбарани се акрилните, маслените, водените и гваш боите. Дознајте повеќе од што се направени овие бои и како правилно да ги употребите акрилните, маслените и темперните бои.

  Каков куфер да изберете – со мека школка или со тврда школка?!
  0 Каков куфер да изберете – со мека школка или со тврда школка?!

  Каков куфер да изберете – дилемата е меѓу куфер со материјал со мека школка или пак со материјал со тврда школка?! 

  Дознајте повеќе кои се предностите и недостатоците на куферите со мека школка и куферите со тврда школка пред да го изберете Вашиот нов пријател за патување.

  10 Совети како правилно да го спакувате вашиот куфер
  0 10 Совети како правилно да го спакувате вашиот куфер

  Прочитајте како прваилно да го спакувате куферот, а да ги понесете сите потребни работи.

  5 совети како да заштедите при купувањето на школски прибор за новата училишна година
  0 5 совети како да заштедите при купувањето на школски прибор за новата училишна година

  Прочитајте како да го купите потребниот школски пробор, а да не го оптоварите семејниот буџет

  5 практични совети при избор на школски ранец
  0 5 практични совети при избор на школски ранец

  Прочитајте кои се најважните 5 карактеристики при изборот на квалитетен и функционален ранец.