15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Кариера

  Доколку сакате предизвик, лесно се прилагодувате, одговорни сте, имате позитивен и професионален пристап кон работата и желни сте за стекнувања нови знаења, но и за споделување на своите досегашни искуства, тогаш Вие сте нашиот идеален кандидат!

  Испратете кратка биографија на cv1@ofiiceplus.mk и очекувајте да Ве повикаме на преелиминарно интервју!

  Отворени работни позиции: 

  Продажен референт за работа во Мол

  Референт за набавка

  Комерцијалист

  Магацински работник – Спремач на артикли

  Возач

  Референт за внатрешен дизајн