15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Заштитни маски во Офис Плус

  Голем избор на заштитни маски во Офис Плус со неверојатни цени за големопродажба.

  • Детски маски - трослојна заштитна маска со ластик за еднократна употреба. Достапна во бела, сина и розова боја.
  • Трослојна заштитна маска со ластик за еднократна употреба. Достапна во бела, сина и црна боја.
  • Повеќеслојна заштитна маска со ластик за повеќекратна употреба - KN95. Достапна во бела и црна боја.

  Погледнете ја нашата понуда тука:

  Вашите нарачки проследете ги на нашиот телефон за контакт или на нашата e-mail адреса.

  Телефон за контакт: 15-501

  E-mail: sales@officeplus.mk

  Leave your comment